خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15683
۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۵:۱۱
سخنگوی وزارت صمت خبرداد

آغاز مرحله دوم ثبت نام یکپارچه خودرو

 آغاز مرحله دوم ثبت نام یکپارچه خودرو
سخنگوی وزارت صمت گفت: مرحله دوم ثبت نام یکپارچه خودرو از شنبه ۲۵ تیر آغاز می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، امید قالیباف گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، مرحله دوم ثبت نام یکپارچه خودرو، روز شنبه 25 تیر از ساعت 17 به مدت سه روز آغاز می‌شود.

سخنگوی وزارت صمت اظهار داشت: ناظر قرعه کشی، «سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان» است که با مجری قرعه کشی برای شروع ثبت نام در تاریخ 25 تیر به توافق رسیده است و قرار است خودروسازان نیز آگهی عرضه خود را در پایگاه‌های اطلاع رسانی خود منتشر کنند.

قالیباف افزود: سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، مجری قرعه کشی را موظف به ارتقاء ضرایب ایمنی کرده و این شرکت تمام تاییدیه‌های لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است.

سخنگوی صمت گفت: نتایج قرعه کشی از زمان پایان مدت ثبت نام، حداکثر تا یک هفته، اعلام می‌شود و دلیل این زمان، تطبیق اطلاعات و داده‌های ثبت نام کنندگان با طرح جوانی جمعیت و کنترل واجد شرایط بودن است.

امید قالیباف افزود: شرایط ثبت نام در دومین مرحله تخصیص یکپارچه خودرو، همانند مرحله اول است و سهمیه خودروی طرح جوانی جمعیت نیز در این مرحله اعمال می‌شود.

وی در خاتمه گفت: بر فرایند ثبت نام، قرعه کشی و اعلام نتایج، علاوه بر سازمان حمایت سایر نهاد‌های نظارتی و حاکمیتی نظارت دارند.

انتهای پیام/

منبع : snn.ir

نظرات شما

capcha