خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15703
۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۹
فرماندار زرآباد:

سگ‌های زنده یاب باید از روز نخست در حادثه زرآباد حضور پیدا می کردند

 سگ‌های زنده یاب باید از روز نخست در حادثه زرآباد حضور پیدا می کردند
سرپرست فرمانداری زرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان،گفت: تیم آنست (سگ های تجس یاب) باید در روز نخست در حادثه غرق شدن یاسین نهنگی نوجوان 16 ساله زرآبادی حضور پیدا می کردند.

به گزارش اس.بی پرس، کوروش محمدی در نشست با رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کنارک و زرآباد،اظهار داشت: انتظار میرفت با توجه به پیگیری های انجام شده تیم آنست(سگ های تجس یاب) در محل حادثه ناپدید شدن نوجوان زرآبادی در رودخانه رابچ حضور پیدا می کردند.

وی تصریح کرد: حضور سگ های تجسس یاب یا همان زنده یاب هلال احمر  پس از 8 روز در محله حادثه بی فایده است که امید داشتیم این سگ ها جهت جستجو در همان روزهای نخست اعزام شوند.

وی افزود: در زمان بحران تمام مرخصی ها به صورت خودکار لغو می شوند و مدیران می بایست در سطح شهرستان حضور پیدا کنند.

فرمادار زرآباد با تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم برای یافتن یاسین نهنگی نوجوان 16 ساله این شهرستان، ادامه داد: این حضور مردم گواه حس انسان دوستی،مهربانی و مهمان نوازی مردم زرآباد را می رساند.

محمدی بیان کرد: با توجه به فاصله 170 کیلومتری شهرستان زرآباد با شهرستان همجوار،نیاز است به صورت فوری شعبه یا اداره هلال احمر در این شهرستان راه اندازی شود.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده در همان روزهای نخست تیم غواصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در بندر کنارک،غواصان نیروی دریایی سپاه پایگاه امام علی(ع) چابهار و تیمی از غواصان و نیروهای امدادی هلال احمر چابهار و ماشین الات سنگین مردمی، شهرداری شهر زرآباد و شرکت کاشیگیری  در منطقه حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

داغ های مجازی

از سوی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری؛

بلیت ۵۸ میلیون تومانی اربعین تکذیب شد

17 نفر از شهدا کودک و 4 نفر نیز زن هستند

شهادت دومین دختر بچه فلسطینی در نوار غزه