خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15708
۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۶
ویژه کارکنان جهاد کشاورزی

وزیرجهادکشاورزی کلنگ ساخت ١٠٠٢ واحد مسکونی را در زاهدان به زمین زد

 وزیرجهادکشاورزی کلنگ ساخت ١٠٠٢ واحد مسکونی را در زاهدان به زمین زد
ساخت یک هزار و ۲ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن ویژه کارکنان سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان با حضور وزیر جهاد کشاورزی در زاهدان آغاز شد.

به گزارش اس.بی پرس، سرپرست سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان در مراسم کلنگ زنی  واحد‌های مسکونی گفت: در راستای نهضت ملی مسکن سازمان جهادکشاورزی استان با همکاری اداره کل راه و شهرسازی شمال و جنوب استان بر اساس تفاهم‌نامه بین دو وزارتخانه اقدام به تحویل اراضی و احداث ٢٢١٠ واحد مسکونی در دو فاز در شمال و جنوب استان کرده است.

سید محمدرضا سیدحسینی گفت: در این راستا طبق جدول زمان بندی واحد‌های مذکور در مدت زمان ١٨ ماه ساخته و در اختیار کارکنان سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان و ادارات و شرکت‌های وابسته قرار خواهد گرفت.

او گفت:  در قالب طرح واحد‌های مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شمال استان به طور متمرکز در شهرستان زاهدان و در جنوب استان به طور متمرکز در شهرستان‌های ایرانشهر، دلگان، فنوج، نیکشهر، پیشین و چابهار ساخته خواهد شد.

سرپرست سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: مساحت اراضی تخصیص یافته با کاربری مسکونی جهت ساخت مسکن برای کارکنان سازمان جهادکشاورزی و ادارات و شرکت‌های وابسته در شمال استان حدود ١٠ هکتار در قالب ٢١۵ بلوک ۶ واحدی و ١٢ هکتار در جنوب استان است.

حسینی گفت: سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن نخستین دستگاه اجرایی و در بین سازمان‌های جهادکشاورزی استان‌های سطح کشور پیشرو است.

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha