خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15733
۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۰
جانشین مرزبانی استان خبرداد

توقیف تانکر سوخت حامل شیشه، هرویین و مرفین توسط مرزبانی زابل

 توقیف تانکر سوخت حامل شیشه، هرویین و مرفین توسط مرزبانی زابل
جانشین مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر از یک دستگاه تانکر سوخت و کوله باری توسط مرزداران این استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ جواد رفیعی در تشریح این خبر گفت: مرزداران هنگ مرزی زابل با اشراف اطلاعاتی و رصد تحرکات در مناطق مرزی، به سرنخ‌هایی از قصد عناصر متجاوز مسلح و قاچاقچیان موادمخدر برای ورود به خاک کشور در منطقه مرزی زابل دست یافتند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، تشدید اقدامات کنترلی را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مرزداران این فرماندهی مستقر در پایانه مرزی میلک، با تشدید اقدامات کنترلی در مسیرهای احتمالی ورود و خروج کالای قاچاق، در بازدید از لاین‌های ترانزیتی به یک دستگاه تانکر سوخت مشکوک شده که در بازرسی از آن توانستند، ضمن توقیف خودرو مذکور ۴۷۹ کیلو و ۶۰۰ گرم انواع موادمخدر شامل؛ ۲۶۴ کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه، ۱۰۸ کیلوگرم هروئین، ۶۹ کیلوگرم مرفین و ۳۸ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک را کشف کنند.

جانشین مرزبانی استان با اشاره به انجام یک عملیات موفقیت‌آمیز دیگر توسط مرزداران هنگ مرزی جکیگور اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی جکیگور پس از چندین شبانه‌روز کار اطلاعاتی و برنامه‌ریزی عملیاتی، مقدار ۱۲۲ کیلو و ۸۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک را که قاچاقچیان قصد داشتند به صورت کوله باری وارد کشور کنند کشف کردند.

سرهنگ رفیعی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار مرزبانان قرار دارد، خاطر نشان کرد: دشمنان نظام مقدس ایران اسلامی بدانند، امروز مرزداران مجاهد مرزبانی ناجا بیش از هر زمانی آمادگی و توان پاسخگویی به هر گونه تجاوز و تعرض به خاک میهن عزیزمان را دارند و همواره با چشمانی تیزبین، امنیتی مثال‌زدنی را برای ملت بزرگ ایران در سرحدات کشورمان به ارمغان خواهند آورد.

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha