خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15754
۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۶
اسماعیل حسین زهی خبرداد

آغاز احداث باند دوم محور خاش به ایرانشهر

 آغاز احداث باند دوم محور خاش به ایرانشهر
نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش‌های نصرت آباد و کورین گفت: احداث باند دوم محور خاش به ایرانشهر بعد از وقفه‌ای طولانی آغاز شد.

به گزارش اس.بی پرس، نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش‌های نصرت آباد و کورین در مجلس در بازدید از پروژه در حال احداث باند دوم محور خاش به ایرانشهر گفت: احداث باند دوم محور خاش به ایرانشهر بعد از وقفه‌ای طولانی از سال ۹۹ با پیگیری‌های مستمری که انجام دادیم،

 اسماعیل حسین زهی گفت: در ادامه بازدید میدانی از حوزه انتخابیه، به همراه صالحی فرماندار و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان خاش از پروژه در حال احداث باند دوم محور خاش به ایرانشهر بازدید کرد.

وی در این بازدید گفت: احداث باند دوم محور خاش به ایرانشهر بعد از وقفه‌ای طولانی از سال ۹۹باپیگیری‌های مستمری که انجام دادیم و پیرو سفر‌های کمیسیون عمران مجلس و معاونین وزارت راه و شهرسازی به حوزه انتخابیه و بازدید از محور مذکور، ازحد فاصل پیگل آغاز شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: طی دوسال اخیر زیرسازی و آسفالت ۲۱کیلومتر از محور پایان یافته است و با تامین اعتبار، بزودی با نصب علائم راهنمایی و رانندگی و تجهیزات ایمنی زیر بار خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha