خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15756
۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان:

روستا‌های دشتیاری از نعمت آب آشامیدنی برخوردار می‌شوند

 روستا‌های دشتیاری از نعمت آب آشامیدنی برخوردار می‌شوند
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار نفر از اهالی روستا‌های دشتیاری در جنوب استان تا ۴۵ روز دیگر از نعمت آب آشامیدنی پایدار بهره مند می‌شوند.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا قاسمی گفت: این طرح به طول ۱۰ کیلومتر با لوله سایز ۴۰۰ پلی‌اتیلن در قالب طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه ۱۵ روستای منطقه ریمدان و پایانه مرزی به سد زیردان متصل خواهد شد افزود: پیش‌بینی می‌شود این طرح، حداکثر ظرف ۴۵ روز آینده تکمیل و بهره‌برداری شود.

قاسمی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب علاوه بر این پروژه، در قالب طرح جهاد آبرسانی خطوط انتقال فرعی و شبکه‌های توزیع تعدادی از روستا‌های بخش مرکزی از جمله وشنام‌ها، کمبل‌سلیمان و تیس‌کوپان را آغاز کرده است.

وی اضافه کرد: در بعضی روستا‌ها به ویژه در حوزه تیس‌کوپان‌ها شبکه‌های توزیع تکمیل شده و در مجموع ۲۰۰ کیلومتر در قالب طرح جهاد آبرسانی در بخش مرکزی شهرستان چابهار لوله‌گذاری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان تاکید کرد: با اجرای طرح جهاد آبرسانی و خط انتقال لاتیدان، لوله‌گذاری در روستا‌های بخش مرکزی صورت می‌گیرد تا همزمان به سد زیردان متصل شوند.

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha