خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15762
۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۳
در پی هشدار سطح قرمز هواشناسی؛

شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان به حالت آماده باش کامل قرار گرفت

شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان به حالت آماده باش کامل قرار گرفت
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: به منظور مقابله با حوادث احتمالی تمامی نیروهای عملیاتی و پیمانکاری، کارکنان ستادی و واحدهای تابعه در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.

به گزارش اس.بی پرس، خلیل عوض زاده  گفت: پس از هشدار سطح قرمز هواشناسی به جهت بارندگی شدید در استان  تجهیزات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در نظر گرفته شده است و بدنبال هشدار صادر شده تمامی مرخصی های کارکنان، لغو و فراخوان بازگشت افرادی که در استان حضور ندارند، داده شد.

وی ادامه داد: طبق هشدار صادره شهرستان های بمپور، زرآباد، سراوان، سیب و سوران، فنوج، مهرستان، لاشار، خاش، دلگان، گلشن، چابهار، کنارک، دشتیاری، سرباز، راسک، نیکشهر، قصرقند و ایرانشهر از جمله مناطقی هستند که بیشترین درگیری جوی را شاهد خواهند بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه لزوم همکاری و صبوری مردم در شرایط بحرانی بسیار مهم است افزود: شهروندان گرامی در صورت بروز هر گونه خاموشی و خسارت ناشی از طوفان و بارندگی به شبکه برق مراتب را از طریق سامانه ۱۲۱ مرکز اتفاقات این شرکت اعلام کنند.

وی ادامه داد: همکاران این شرکت به محض دریافت اطلاعات در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع خاموشی اقدام خواهند کرد.

عوض زاده اظهارداشت: با توجه به شرایط جوی شهروندان در خانه مانده و از تردد غیر ‌ضروری پرهیز و همچنین افراد از مجاورت تیرهای برق، کابل‌ های فشار قوی، وسایل هادی برق و تجمع در محدوده و محل وقوع حوادث احتمالی دوری کنند.

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha