خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15816
۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۲۲:۲۵
دعوا سر چند میلیارد است؟

درآمد باورنکردنی صداوسیما از فوتبال داخلی!

 درآمد باورنکردنی صداوسیما از فوتبال داخلی!
روزنامه فرهیختگان نوشت: با احتساب صرفا بازی‌های لیگ و حداقل یک بازی از جام‌حذفی هرکدام از تیم های پرسپولیس و استقلال ۳۰ بازی و در مجموع ۶۰ بازی برگزار می‌کنند که از تلویزیون پخش زنده می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، 60 بازی را ضرب در ۳۰ دقیقه آگهی می‌کنیم. عدد ۱۰۸هزار ثانیه به‌دست می‌آید. حالا این عدد را ضرب در میانگین تعرفه‌های شبکه سه می‌کنیم و عدد ۱۶,۹۵۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ به‌دست می‌آید. حق دارید، خواندنش کمی سخت است.

اجازه دهید این‌بار عدد ۱۰۸ هزار ثانیه را ضرب در میانگین تعرفه برنامه فوتبال برتر کنیم. عدد به‌دست آمده هم عجیب‌وغریب است. ۳۱,۷۵۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان رقم قابل‌توجهی است. می‌شود در حدود ۳۱ هزار میلیارد تومان برای ۶۰ بازی و فقط پخش زنده آنها.

اجازه دهید برگردیم به عددی که سازمان صداوسیما مدعی است به خزانه واریز کرده است. هفت‌ونیم میلیارد تومان بود؟ من و شما هم اگر جای مدیران این دو تیم بودیم، هم تلاش می‌کردیم حق‌مان را بگیریم و هم از این حق ضایع‌شده فریادمان بلند می‌شد و گوش فلک را کر می‌کرد.

ازسوی دیگر شاید اگر شما هم جای سازمان صداوسیما بودید کادر را از این کوچک‌تر می‌کردید و تمام تلاش‌تان را به طرق مختلف می‌کردید که دست‌تان از این چاه نفت بدون زحمت، بریده نشود.

انتهای پیام/

منبع : khabaronline.ir

نظرات شما

capcha