خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15826
۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۰
سرتیپ آقامحمدی:

سامانه‌های جدید به سازمان رزم پدافند هوایی ارتش ملحق می‌شود

 سامانه‌های جدید به سازمان رزم پدافند هوایی ارتش ملحق می‌شود
رئیس سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی پدافند هوایی ارتش از الحاق سامانه‌های جدید به سازمان رزم پدافند هوایی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، امیر سرتیپ دوم صمد آقامحمدی، رئیس سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: در رزمایشات آتی نیروی پدافند هوایی ارتش سامانه‌های پدافندی قبلی ارتقا و سامانه‌های جدید میان‌برد و دوربرد بعد از تست عملیاتی به سازمان رزم این نیرو ملحق می‌شود.

وی ادامه داد: سامانه‌های شبیه‌ساز کاملا بومی که توسط متخصصان فنی و تلاشگر داخلی ساخته شده و نیز جزو الزامات آموزشی هم است، روند روبه رشد و مطلوبی را در بکارگیری سامانه‌های راداری و موشکی به وجود آورده است.

رئیس سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه پهپاد یکی از مولفه‌های قدرت نوین در دنیای امروز است، اظهار داشت: رزمایش پهپادی اخیر ارتش با ماموریت‌های مختلف تجسس، کشف، شناسایی، رهگیری، درگیری، انهدام و... اخطاری جدی و قاطع برای بیگانگانی است که فکر تجاوز و نفوذ به خاک ایران را دارند.

آقامحمدی افزود: هم‌افزایی، تعامل، تبادل اطلاعات و نیز همکاری شگرفی بین سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی پدافند هوایی ارتش و سایر سازمان‌های نظامی، مراکز علمی- دانشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان برقرار است که موجب روند روبه جلو و پیشرفت فزاینده‌ای در مجموعه نیروی پدافند هوایی ارتش شده است.

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha