خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15839
۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۳:۲۸
اهالی پایتخت به استقبال اربعین می‌روند؛

مصلای امام خمینی (ره) میزبان نمایشگاه «سلام» و اجتماع بزرگ اربعینی‌ها

مصلای امام خمینی (ره) میزبان نمایشگاه «سلام» و اجتماع بزرگ اربعینی‌ها
نمایشگاهی با هدف عرضه کالا‌های فرهنگی خانواده و ملزومات سفر اربعین، از ۹ تا ۱۴ شهریور ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

به گزارش اس.بی پرس، به مناسبت فرا رسیدن ایّام اربعین حسینی، همزمان با برگزاری اجتماع بزرگ اربعینی ها، نمایشگاهی با هدف عرضه کالا‌های فرهنگی خانواده و ملزومات سفر اربعین، از ۹ تا ۱۴ شهریور ماه در طبقه اول شبستان شرقی مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

 در نمایشگاه کالای فرهنگی خانواده و ملزومات اربعین که با عنوان" سلام " برگزار می‌شود، انواع پوشاک ویژه همه اعضای خانواده، کتیبه‌ها و اقلام فرهنگی، لوازم سفر آسان و هدایای فرهنگی مرتبط با راهپیمایی اربعین عرضه خواهد شد. طرح نذر حجاب، آموزش رایگان عربی و ... از بخش‌های جنبی این نمایشگاه است.

روز پنج شنبه ۱۰ شهریورماه، از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ آیین بدرقه خادمان و زائران راهپیمایی جهانی اربعین در صحن مرکزی مصلای تهران برپا می‌شود.

 

 

ساعات بازدید از نمایشگاه سلام هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ است واین نمایشگاه روز جمعه از ساعت ۱۵، میزبان همه علاقه‌مندان خواهد بود.

ورودی‌های ۶ و ۷ در خیابان شهید قنبرزاده و ورودی شماره ۱ در خیابان شهید بهشتی جهت ورود عموم به نمایشگاه در نظر گرفته شده وهمانند گذشته ایستگاه مترو شهید بهشتی نیز آماده خدمت‌رسانی است.

در ایّام برگزاری نمایشگاه پارکینگ خیابان شهید بهشتی، پارکینگ‌های شماره ۶ و ۷ در خیابان شهید قنبرزاده و پارکینگ عمومی شهید نقدی در مجموعه چهل سرا نیز برای خدمات‌رسانی به عموم مردم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha