خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15859
۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۲
نماینده خاش بیان کرد؛

مجوز افزایش ۱۰۰ تخت به بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) خاش

مجوز افزایش ۱۰۰ تخت به بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
نماینده مردم خاش، میر جاوه ، بخشهای نصرت آباد و کورین در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده مجوز افزایش ۱۰۰ تخت به بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) خاش صادر شد.

به گزارش اس.بی پرس، اسماعیل حسین زهی در بازدید از حوزه بهداشت و درمان خاش افزود: با پیگیری های انجام شده مجوز افزایش 100 تخت به بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان خاش اخذ شد و قطعا این اقدام بسیار مهمی برای تحول در حوزه بهداشت و درمان منطقه است.

وی بیان کرد: همچنین پیگیری هایی هم برای اخذ دستگاه ام.آر.آی صورت گرفت و به زودی با احداث ساختمان محل نصب این دستگاه در شهرستان خاش به بهره برداری می رسد تا مردم این منطقه از بابت نگرانی نداشته باشند.

نماینده مردم خاش، میر جاوه، بخشهای نصرت آباد و کورین در مجلس بیان کرد: در راستای بهبود وضعیت بهداشت و درمان حوزه انتخابیه تلاش هایی برای اخذ دستگاه دیالیز صورت پذیرفت که خدا را شکر با اختصاص سه دستگاه دیالیز به بیمارستان خاش موافقت شد.

حسین زهی اظهار کرد: با تلاش های انجام شده مجوز بیمارستان 320 تختخوابی خاش از سوی وزارت بهداشت اخذ شد و اقدامات مربوط به جانمایی آن نیز صورت پذیرفت.

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha