خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15864
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۷
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خبرداد

بهره‌مندی شهرداری‌های سیستان و بلوچستان از بودجه استانی

بهره‌مندی شهرداری‌های سیستان و بلوچستان از بودجه استانی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور شهرداری‌های این استان از بودجه استانی بهره‌مند شدند.

به گزارش اس.بی پرس، منصور بیجار اظهارداشت: شهرداری‌های کشور در چهارچوب منابع محلی مکلف به ارائه خدمات به شهروندان هستند و این موجب می‌شود شهرداری‌هایی که منابع پایین درآمدی دارند در زیرساخت‌ها عمدتا دچار مشکل باشند.

وی افزود: از همین رو دولت سیزدهم برای ایجاد زیرساخت‌ها از محل منابع استانی اقدام کرده و اعتباراتی به این شهرداری‌ها اختصاص داده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در سالجاری با ابلاغ سازمان برنامه و بودجه و دستورالعمل اجرایی استانی امکان استفاده از منابع استانی به شهرداری‌ها برای اجرای پروژه‌های نیمه تمام داده شد.

وی ادامه داد: همچنین با دستور رییس جمهور و تایید سازمان مدیریت برنامه‌ریزی در ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ امکان اختصاص اعتبار برای طرح‌های فصل توسعه و خدمات شهری نیز فراهم شد.

بیجار تاکید کرد: هم‌اینک بدنبال احصای طرح‌های نیمه تمامی هستیم تا بتوانیم از محل منابع استانی اعتباراتی را به این طرح‌ها اختصاص دهیم.

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha