خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 178
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۳
هرسال دریغ از پارسال

گاز کشی سیستان و بلوچستان پیشکش، به وعده سال‌های گذشته بابت تأمین سیلندرهای گاز عمل کنید/ صف‌هایی که هرسال طولانی‌تر می‌شوند

گاز کشی سیستان و بلوچستان پیشکش، به وعده سال‌های گذشته بابت تأمین سیلندرهای گاز عمل کنید/ صف‌هایی که هرسال طولانی‌تر می‌شوند
بحران گاز در روزهای سرد به‌شدت مردم سیستان و بلوچستان را آزار می‌دهد، این در حالی است که مسئولین هرساله وعده حل مشکل سیلندرهای گاز مایع را می‌دهند، اما هرسال دریغ از پارسال.

اس.بی پرس: مردم سیستان و بلوچستان در حالی آخرین روزهای دی‌ماه را پشت سر می‌گذارند که بازهم همچون سال‌های گذشته قصه پر غصه صف‌های طولانی دریافت سیلندر گاز مایع و مشکلات ناشی از آن در برخی شهرهای این استان تکرار شده است. صف‌های سیلندر گاز در حالی همچنان پابرجا است که مردم استان در انتظار کاهش دما و سرمای فراگیر هستند؛ البته وضعیت بحرانی مردم سیل‌زده بلوچستان که بماند.

 

هرساله با سرد شدن هوا نیاز مردم شمال سیستان و بلوچستان به گاز افزایش پیدا می‌کند اما رفع این نیاز ضروری در شهرهایی که هنوز لوله‌کشی گاز خانگی ندارند، بسیار دشوار شده است.

 

مردمان یکی از پهناورترین استان‌های سرزمینمان در روزهای گرم تابستان هم مشکل سیلندرهای گاز و صف‌های طولانی آن را دارند و تقاضای آن‌ها در روزهای سرد زمستان، برای دسترسی به گاز منجر به صف‌های طولانی‌تر و ازدحام جمعیت می‌شود.

 

 

نکته عجیب و تأسف‌بار ماجرا، موضوع کمبود سیلندرهای گاز مایع است. هرساله در این ایام تعداد سیلندرهایی که باید بین مردم که شاید جمعیتشان به خاطر مهاجرت کمتر هم می‌شود، کفایت نمی‌کند. مسئولان هم هرساله با تبلیغات فروان قول پیگیری می‌دهند اما بازهم این مشکل ادامه پیدا می‌کند.

 

امسال نیز این موضوع تکرار شد اما کمی زودتر و مسئولان امسال نیز پای‌کار آمدند اما صف‌های طولانی همچنان ادامه دارد و هنوز تغییری در وضعیت ایجاد نشده است.
 

 

در ادامه گزارش امروز خبرنگار واحد مرکزی خبر را مشاهده می کنید:


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha