خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 2066
۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۳
رییس دانشگاه فرهنگیاناستان هشدارداد

کمبود نیرو و فضای فیزیکی دانشگاه فرهنگیان سیستان وبلوچستان

کمبود نیرو و فضای فیزیکی دانشگاه فرهنگیان سیستان وبلوچستان
رییس دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان گفت: این دانشگاه برای پذیرش دانشجو در سال تحصیلی پیش رو با کمبود نیرو و فضای فیزیکی روبروخواهد شد که حل این مشکل همکاری و مساعدت آموزش و پرورش استان را می طلبد.

به گزارش اس.بی پرس، منصور نیک‌پناه روز دوشنبه در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سالانه شمار زیادی دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان استان مشغول به تحصیل می‌شوند که با وجود اهمیت آموزشی از فضای فیزیکی مناسبی برخوردار نبوده و دانشجویان و مسوولان مربوطه بارها خواستار ایجاد مکان مناسب آموزشی برای این مرکز شده اند.

 

وی با تقدیر از تعامل و همکاری خوب آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با دانشگاه فرهنگیان استان خواستار تسریع در واگذاری فضاهای فیزیکی در مرکز استان و مناطق تابعه به این دانشگاه شد.

 

رییس دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان از دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک فضای آموزشی – تربیتی مهم و تاثیرگذار در بین مراکز آموزش عالی یاد کرد و گفت: این دانشگاه در پرورش نیروی انسانی آموزش و پرورش رسالت بسیار مهمی بر عهده دارد.

 

وی افزود: اختصاص مکان مناسب به دانشگاه فرهنگیان به دلیل اثر بخشی و کارایی هر چه بیشتر نظام آموزشی در استان ضروری است.


مدیرکل آموزش وپرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به این که تنها راه تامین نیروهای مناسب و با کیفیت برای آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان است آمادگی این اداره کل برای هرگونه همکاری را اعلام کرد.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha