خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 209
۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۲:۵۵
با حضور داوطلبانه ۲۰ دانش‌آموخته پزشکی

تیم پزشکان جهادی عازم مناطق سیل‌زده جنوب سیستان و بلوچستان شد

تیم پزشکان جهادی عازم مناطق سیل‌زده جنوب سیستان و بلوچستان شد
اردوی جهادی با حضور داوطلبانه ۲۰ دانش‌آموخته پزشکی عمومی و متخصص، دندانپزشکی، ماما، روانشناس، کارشناسان بهداشت محیط، بهداشت خانواده و مبارزه با بیماری‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، احمد بامری در این رابطه اظهار داشت: اردوی جهادی با حضور داوطلبانه 20 نفر از دانش‌آموختگان پزشک عمومی و متخصص، دندانپزشک، ماما، روانشناس، کارشناسان بهداشت محیط، بهداشت خانواده و مبارزه با بیماری ها برگزار می‌شود.

 

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در امور مشارکت‌های اجتماعی افزود: شرکت کنندگان در این اردوی جهادی از پنجشنبه 3 بهمن ماه عازم جنوب استان شده‌اند و تا 9 بهمن ماه در روستای تلنگ از توابع شهرستان قصرقند مستقر خواهند بود.

 

وی خاطرنشان کرد: این گروه از همکاران تجهیزات و امکانات پزشکی، مواد مصرفی و اقلام پشتیبانی و از جمله 2 دستگاه یونیت سیار دندانپزشکی را به همراه دارند و برنامه‌ریزی شده تا در این شرایط بحرانی هیچ فشاری به همکارانمان در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر وارد نشود.

 

بامری گفت: ویزیت سرپائی، بیماریابی، غربالگری، مشاوره آموزش، بهسازی محیط، ارائه حمایت های روانپزشکی و تجویز اقلام داورئی از جمله خدماتی است که توسط این گروه جهادی به هموطنان عزیز سیل زده ارائه خواهد شد.

 

انتهای پیام/#

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha