خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 2154
۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۸
به همت موسسه حضرت خدیجه(س) قم و ستاد هماهنگی کانون های مساجد سیستان و بلوچستان؛

۱۰ راس گوسفند در سیستان و بلوچستان برای سلامتی امام زمان(عج) ذبح شد

۱۰ راس گوسفند در سیستان و بلوچستان برای سلامتی امام زمان(عج) ذبح شد
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با نیمه شعبان، ۱۰ راس گوسفند در سیستان و بلوچستان برای سلامتی قطب عالم امکان و رفع بلایا خصوصاً ویروس منحوس کرونا ذبح شد.

به گزارش اس.بی پرس، «حجت الاسلام مهدی پودینه» با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به مردم سیستان و بلوچستان خصوصاً مسئولان کانون های فرهنگی و هنری، رابطین خواهر و بردار و بچه های مسجدی گفت:  صدقه دادن یکی از اعمال نیمه شعبان  و روز میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است که فضیلت ها و رازهای فراوانی در آن نهفته است.

 

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان یادآور شد:صدقه دادن برای سلامتی امام زمان در روز نیمه شعبان و روز میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف از سوی ائمه اطهار مورد سفارش فراوان است.

 

حجت الاسلام پودینه تصریح کرد: اکنون که کشورمان با  کرونا ویروس دست و پنچه نرم می کند و این ویروس منحوس زندگی مردم را از حالت عادی خارج کرده است بیایم متوسل به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شویم و با صدقه دادن برای سلامتی امام زمان از شر ویروس منحوس کرونا در امان بمانیم.

 

 وی افزود:  ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با همکاری موسسه خدیجه سلام الله علیها قم در اقدامی خداپسندانه ۱۰  راس گوسفند را در استان برای سلامتی امام زمان(عج) ذبح کردند و گوشت  آن از سوی کانون های فرهنگی و هنری بین نیازمندان توزیع شد.

 

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: موسسه خدیجه سلام الله علیها قم این ۱۰ گوسفند را با هزینه 20میلیون تومان خریداری کرده است.

 

حجت الاسلام پودینه بیان داشت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان در این اقدام خیرخواهانه نقش ذبح و توزیع گوشت گوسفند را برعهده داشت.

 

وی افزود: گوشت این ۱۰ گوسفند بین نیازمندان شهرهای زاهدان، زابل و ایرانشهر توزیع شد.

 

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان در خاتمه از موسسه خدیجه سلام الله علیها قم قدردانی کرد و گفت: موسسه خدیجه سلام الله علیها قم یکی از بازوان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان در امر اقدامات نودوستانه و خیرخواهانه است که توانسته خدمات خودش را با وساطت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان به نیازمندان در دورترین نقاط سیستان و بلوچستان ارائه کند.

 

انتهای پیام/

منبع : SHABESTAN.IR

نظرات شما

capcha