خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 233
۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۴

حدود ۲ تن انواع موادمخدر در خاش کشف شد

حدود ۲ تن انواع موادمخدر در خاش کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با قاچاقچیان در شهرستان خاش و کشف یک تن و ۹۸۶ کیلوگرم انواع موادمخدر خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری در این‌باره اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط اعضای یک باند حرفهای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان خاش دست یافتند.


وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری ماموران انتظامی خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ظهر روز گذشته اعضای این باند مسلحانه را که با ۲ دستگاه وانت تویوتا در حال جابجایی محوله موادمخدر در مسیر میرجاوه –خاش بودند را شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.


جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت سرسام آوری به سمت یکی از مسیرهای فرعی تغییر مسیر دادند که پس از طی مسافتی با تنگ شدن عرصه بر خود با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.


وی ادامه داد: در این عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی در پاک سازی منطقه درگیری و بازرسی خودروها یک تن و ۹۸۶ کیلو و ۶۵۰ گرم انواع موادمخدر شامل یک تن و ۳۵۷ کیلو و ۱۵۸ گرم تریاک، ۴۱۲ کیلو و ۶۴۲ گرم حشیش، ۱۳۵ کیلو و ۷۵۰ گرم شیشه، ۷۹ کیلو و ۴۰۰ گرم مرفین و یک کیلو و ۷۰۰ گرم سایر مواد مخدر کشف کردند.


سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه قاچاق موادمخدر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با موادمخدر تلاش می‌کند.
 

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha