خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 2682
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۹
اقدام جالب گروه جهادی محمد رسول‌الله؛

بهشت قسطی با وام یک‌میلیونی/ خیر مدرسه‌ساز در سیستان و بلوچستان شوید

بهشت قسطی با وام یک‌میلیونی/ خیر مدرسه‌ساز در سیستان و بلوچستان شوید
گروه جهادی محمد رسول‌الله در اقدامی جالب طرح بهشت قسطی را مطرح کرده است که در آن خیرین با وام یک‌میلیونی که از دولت دریافت می‌کنند، می‌توانند در ساخت مدرسه و کارآفرینی در سیستان و بلوچستان سهیم شوند.

سجاد شبانکاره درباره طرح «بهشت قسطی» به خبرنگار اس.بی پرس، می‌گوید: خانواده‌هایی که دوست دارند کارآفرین و مدرسه‌ساز بشوند اما تاکنون امکان مالی‌اش را نداشتند، می‌توانند با وام یک‌میلیونی که دولت در اختیار آن‌ها قرار داده است، در این طرح شرکت کنند.


وی افزود: شاید این یک‌میلیون تومان برای خیلی از خانواده‌ها خیلی کارساز نباشد، یا شاید هم گره‌ای کوچک از مشکلات زندگی‌شان را بگشاید، اما ارزش این مواسات و همدلی برایشان خیلی بیشتر از این‌ها خواهد بود.

 

شبانکاره با بیان اینکه گروه جهادی محمد رسول‌الله تمام عواید حاصله را صرف کارآفرینی، اشتغال‌زایی و مدرسه‌سازی در استان سیستان و بلوچستان خواهد کرد، تأکید کرد: همه مخارج که صورت خواهد گرفت به‌صورت شفاف بیان خواهد شد تا خیرین کاملاً در جریان روند کارها قرار بگیرند.

 

این جهادگر فعال در امر مدرسه‌سازی در استان سیستان و بلوچستان، افزود: علاقه‌مندان به شرکت در طرح «بهشت قسطی» می‌توانند وام یک‌میلیون تومانی خود را جهت شرکت در امر مدرسه‌سازی و کارآفرینی به شماره کارت 5041721050361980 به نام گروه جهادی محمد رسول‌الله واریز نمایند.

 

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha