خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 2715
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۷
در طرح «همیـار شـاد» گروه جهادی رویش مهر

معلمان فعل جهاد را برای دانش آموزان مظلوم سیستان و بلوچستان صرف می‌کنند

معلمان فعل جهاد را برای دانش آموزان مظلوم سیستان و بلوچستان صرف می‌کنند
معلمان سیستان و بلوچستان در طرح «همیار شاد» به یارى دانش‌آموزانی که از اینترنت و شبکه دانش‌آموزی شاد محروم هستند، خواهند رفت تا این بار آن‌ها باشند که فعل جهاد را برای مردم مظلوم این استان صرف کنند.

مازیار یافتیان دبیر اجرایی گروه جهادی رویش مهر در گفتگو با خبرنگار اس.بی پرس، درباره طرح «همیار شاد» گفت: با الزامى شدن نصب و استفاده از شبکه دانش‌آموزی شاد جهت ارتباط بین معلمان و دانش آموزان، بر کادر آموزشى و دلسوزان تربیتى کشور واضح بود که این نسخه کشورى در بسیارى از مناطق کم برخوردار قدرت اجرایى ندارد.

 

وی افزود: لزوم بهره‌مندی از اینترنت پایدار و دستگاه‌های ارتباطى هوشمند (تلفن همراه)، استفاده از شبکه شاد را براى خیل عظیمى از آینده‌سازان میهن عزیزمان ناممکن کرده است.

 

یافتیان تصریح کرد: گروه جهادى رویش مهر با مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامى و با همیارى شبکه بزرگ معلمان محلى و جهادگران آموزشى، طرح «همیار شاد» را براى دانش آموزان مناطقی از سیستان و بلوچستان که از اتصال به اینترنت محروم می‌باشند، در دستور کار خود قرار داده است.

 

 

دبیر اجرایی رویش مهر، با بیان اینکه در طرح «همیار شاد» محتواى آموزشى از طریق توزیع جزوات و بسته‌های آموزشی مکتوب و توزیع منزل‌به‌منزل، تدریس نفربه‌نفر در مناطق مستعد و پشتیبانی تلفنی از دانش آموزان مناطق صعب‌العبور انجام خواهد شد، تأکید کرد: این طرح با رعایت کامل نکات و پروتکل‌های بهداشتی و از هر روشی که بتوان التهاب ناشی از عقب‌ماندگی آموزشى ناشی از تعطیلات اجباری مدارس در استان سیستان و بلوچستان را جبران و کنترل نمود، ادامه خواهد یافت.


انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha