خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 2913
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۱
همیار شاد برای 1500 دانش‌آموز روستایی و عشایرى

معلمان جهادگر بلوچستان جهاد آموزشی را برای دانش‌آموزان روستاهای قصرقند معنا کردند

معلمان جهادگر بلوچستان جهاد آموزشی را برای دانش‌آموزان روستاهای قصرقند معنا کردند
معلمان جهادگر بلوچستان با گذر از مناطق صعب‌العبور و کوهستانى، جهاد آموزشى را با روش خود برای 1500 دانش‌آموز روستایی و عشایرى شهرستان قصرقند در جنوب استان سیستان و بلوچستان، معنا کردند.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، پس از انتشار گزارشی از طرح «همیار شاد» گروه جهادی رویش مهر با عنوان «معلمان فعل جهاد را برای دانش‌آموزان مظلوم سیستان و بلوچستان صرف می‌کنند» خبرنگار ما از دبیر اجرایی این گروه جهادی، پیگیر ماجرا شد.

 

مازیار یافتیان با اشاره به اینکه طرح همیار شاد اولین قدم را برای 1200 دانش‌آموز روستایی شهرستان نیمروز برداشت، گفت: در دومین گام معلمان جهادگر بلوچستان با گذر از مناطق صعب‌العبور و کوهستانى، جهاد آموزشى را با روش خود برای 1500 دانش‌آموز روستایی و عشایرى شهرستان قصرقند در جنوب استان سیستان و بلوچستان، معنا کردند.

 

وی افزود: بیش از ١٥٠٠ دانش‌آموز شهرستان قصرقند از بسته‌های آموزشى مکتوب تولیدشده توسط کادر آموزشى این مناطق برخوردار شده‌اند.

 

دبیر اجرایی گروه جهادی رویش مهر، یادآور شد: این طرح با حمایت بنیاد مستضعفان و تلاش معلمان جهادى رویش مهر شامل درس‌نامه و تمارین سرفصل‌های یک ماه اخیر، هرروز در یک شهرستان سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، دانش‌آموزان مشمول طرح «همیار شاد»، هیچ دسترسى به اینترنت، شبکه دانش‌آموزى شاد و بعضاً تلویزیون نداشته و عمدتاً در مناطق عشایرى و روستاهاى کم‌جمعیت زندگى می‌کنند.


 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha