خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 2974
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۰۳:۱۹
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان

۱۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد سیستان و بلوچستان آزاد شدند

۱۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد سیستان و بلوچستان آزاد شدند
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ نفر از زندانیان غیرعمد این استان از ابتدای امسال تا کنون با کمک خیران و این ستاد به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

به گزارش اس.بی پرس، سید عبدالحسین سجادی  مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ۱۰ نفر از زندانیان غیرعمد این استان از ابتدای امسال تا کنون با کمک خیران و این ستاد به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

 

او افزود: از این تعداد ۶ نفر محکوم مالی و چهار نفر زندانی مهریه با بدهی ۱۲ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال بودند.

 

او  گفت: میزان آورده این مددجویان نیز ۴۱۰ میلیون ریال بوده و همچنین ۶۸۴ میلیون ریال تسهیلات بانکی توسط بانک‌های عامل به مددجویان واجد شرایط پرداخت شده است.

 

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: شاکیان یکی از بزرگترین حامیان ستاد دیه هستند به گونه‌ای که با تلاش این ستاد ۱۰ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال توسط شاکیان پرونده بخشیده شد.

 

او  افزود: همچنین ۷۱۹ میلیون ریال توسط ستاد دیه استان و ۴۰۰ میلیون ریال کمک ستاد دیه کشور برای آزادی این زندانیان غیرعمد پرداخت شده است.

 

سجادی بیان کرد: ۳۹ زندانی جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان همچنان چشم انتظار کمک‌های خیران برای بازگشت به آغوش گرم خانواده‌هایشان هستند.

 

او  ادامه داد: از این تعداد ۲ نفر به جرم تصادف، یک نفر شبه عمد، ۲۰ نفر مهریه و نفقه و ۱۶ نفر به جرم محکومیت مالی تحمل حبس می‌کنند که مجموع بدهی آنان ۹ میلیارد تومان است.

 

مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات برای آزادی ۲ نفر از این افراد در حال انجام است که بزودی از زندان رهایی می یابند.

 

انتهای پیام/#

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

واکنش چهره‌ها به فوت سیروس گرجستانی

هاشم خان «متهم گریخت» به آسمان‌ها رفت

بررسی «سامانه‌های گزارشگری فساد»

آیا دست مفسدان با سامانه فساد رو می‌شود؟