خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 2974
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۰۳:۱۹
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان

۱۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد سیستان و بلوچستان آزاد شدند

۱۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد سیستان و بلوچستان آزاد شدند
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ نفر از زندانیان غیرعمد این استان از ابتدای امسال تا کنون با کمک خیران و این ستاد به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

به گزارش اس.بی پرس، سید عبدالحسین سجادی  مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ۱۰ نفر از زندانیان غیرعمد این استان از ابتدای امسال تا کنون با کمک خیران و این ستاد به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

 

او افزود: از این تعداد ۶ نفر محکوم مالی و چهار نفر زندانی مهریه با بدهی ۱۲ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال بودند.

 

او  گفت: میزان آورده این مددجویان نیز ۴۱۰ میلیون ریال بوده و همچنین ۶۸۴ میلیون ریال تسهیلات بانکی توسط بانک‌های عامل به مددجویان واجد شرایط پرداخت شده است.

 

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: شاکیان یکی از بزرگترین حامیان ستاد دیه هستند به گونه‌ای که با تلاش این ستاد ۱۰ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال توسط شاکیان پرونده بخشیده شد.

 

او  افزود: همچنین ۷۱۹ میلیون ریال توسط ستاد دیه استان و ۴۰۰ میلیون ریال کمک ستاد دیه کشور برای آزادی این زندانیان غیرعمد پرداخت شده است.

 

سجادی بیان کرد: ۳۹ زندانی جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان همچنان چشم انتظار کمک‌های خیران برای بازگشت به آغوش گرم خانواده‌هایشان هستند.

 

او  ادامه داد: از این تعداد ۲ نفر به جرم تصادف، یک نفر شبه عمد، ۲۰ نفر مهریه و نفقه و ۱۶ نفر به جرم محکومیت مالی تحمل حبس می‌کنند که مجموع بدهی آنان ۹ میلیارد تومان است.

 

مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات برای آزادی ۲ نفر از این افراد در حال انجام است که بزودی از زندان رهایی می یابند.

 

انتهای پیام/#

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha