خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 3103
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۳
به‌صورت خودجوش و توسط رامین ریگی

اهدا ماسک و دستکش به مدرسه‌ای در زهک/ دبستان شهرکی هرروز ضدعفونی می‌شود

اهدا ماسک و دستکش به مدرسه‌ای در زهک/ دبستان شهرکی هرروز ضدعفونی می‌شود
رامین ریگی به یکی از مدارس شهرستان زهک که به‌صورت خودکفا و خودجوش روزانه دو مرحله ضدعفونی خواهد شد، ماسک و دستکش اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، بعد از انتشار گزارش «اکثر مدارس سیستان و بلوچستان قادر به پرداخت هزینه‌های مربوط به ضدعفونی نیستند» بسیاری از گروه‌های مردم‌نهاد و مؤسسات خیریه اعلام آمادگی کردند تا در راستای ضدعفونی و اهدای اقلام پیشگیری از کرونا، به این مدارس کمک کنند.

 

رامین ریگی از زمان شروع کرونا کمک‌های مؤمنانه‌ای با تولید و توزیع رایگان ماسک و گان داشت و ازجمله کسانی بود که با اقدامات جهادی در راستای کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شمال استان سیستان و بلوچستان، قدم برداشت.

 

 

ریگی با اشاره به اینکه دبستان مرحوم غلامعلی شهرکی هرروز در دو مرحله ضدعفونی می‌شود، به خبرنگار اس.بی پرس گفت: دستگاه ضدعفونی را که قبلاً جهت ضدعفونی بیمارستان و آمبولانس‌های بیماران حمل کرونا و ضدعفونی بعضی از منازل خریداری‌شده بود، حالا جهت ضدعفونی مدرسه مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

وی بابیان اینکه بعد از اهدای ماسک به بیمارستان زابل و بیماران، این بار یاور و همراه دانش آموزان خواهد بود، تصریح کرد: ماسک‌های ارسالی موسسه رعد الغدیر هم به دانش آموزان دبستان مرحوم غلامعلی شهرکی در شهرستان زهک استان سیستان و بلوچستان اهدا گردید که جا دارد از زحمات خانم فراهانی و کلیه کارکنان این موسسه بابت توجه خاص آن‌ها به مناطق محروم تشکر ویژه‌ای نمود.

 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

واکنش چهره‌ها به فوت سیروس گرجستانی

هاشم خان «متهم گریخت» به آسمان‌ها رفت

بررسی «سامانه‌های گزارشگری فساد»

آیا دست مفسدان با سامانه فساد رو می‌شود؟