خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 3103
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۳
به‌صورت خودجوش و توسط رامین ریگی

اهدا ماسک و دستکش به مدرسه‌ای در زهک/ دبستان شهرکی هرروز ضدعفونی می‌شود

اهدا ماسک و دستکش به مدرسه‌ای در زهک/ دبستان شهرکی هرروز ضدعفونی می‌شود
رامین ریگی به یکی از مدارس شهرستان زهک که به‌صورت خودکفا و خودجوش روزانه دو مرحله ضدعفونی خواهد شد، ماسک و دستکش اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، بعد از انتشار گزارش «اکثر مدارس سیستان و بلوچستان قادر به پرداخت هزینه‌های مربوط به ضدعفونی نیستند» بسیاری از گروه‌های مردم‌نهاد و مؤسسات خیریه اعلام آمادگی کردند تا در راستای ضدعفونی و اهدای اقلام پیشگیری از کرونا، به این مدارس کمک کنند.

 

رامین ریگی از زمان شروع کرونا کمک‌های مؤمنانه‌ای با تولید و توزیع رایگان ماسک و گان داشت و ازجمله کسانی بود که با اقدامات جهادی در راستای کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شمال استان سیستان و بلوچستان، قدم برداشت.

 

 

ریگی با اشاره به اینکه دبستان مرحوم غلامعلی شهرکی هرروز در دو مرحله ضدعفونی می‌شود، به خبرنگار اس.بی پرس گفت: دستگاه ضدعفونی را که قبلاً جهت ضدعفونی بیمارستان و آمبولانس‌های بیماران حمل کرونا و ضدعفونی بعضی از منازل خریداری‌شده بود، حالا جهت ضدعفونی مدرسه مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

وی بابیان اینکه بعد از اهدای ماسک به بیمارستان زابل و بیماران، این بار یاور و همراه دانش آموزان خواهد بود، تصریح کرد: ماسک‌های ارسالی موسسه رعد الغدیر هم به دانش آموزان دبستان مرحوم غلامعلی شهرکی در شهرستان زهک استان سیستان و بلوچستان اهدا گردید که جا دارد از زحمات خانم فراهانی و کلیه کارکنان این موسسه بابت توجه خاص آن‌ها به مناطق محروم تشکر ویژه‌ای نمود.

 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha