خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 3399
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۹:۴۷
رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان:

۲۴ هزار دانش‌آموز سیستان و بلوچستان در امتحان نهایی شرکت می‌کنند

۲۴ هزار دانش‌آموز سیستان و بلوچستان در امتحان نهایی شرکت می‌کنند
رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ۱۷ خرداد تا ۱۵ تیرماه، گفت: ۲۳ هزار و ۵۲۶ دانش‌آموز استان در رشته‌های مختلف در انتحان نهایی شرکت می‌کنند.

به گزارش اس.بی پرس، محمدرضا خسروی اظهار داشت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم از 17 خردادماه به صورت همزمان در استان شروع و 16 تیرماه به اتمام می‌رسد که  بر‌اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، نتایج امتحانات تا پایان تیرماه اعلام می‌شود.

 

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم از 17 خرداد تا 15 تیرماه، گفت: 23 هزار و 526 دانش‌آموز استان در رشته‌های ریاضی و علوم تجربی، ادبیات، علوم انسانی و معارف اسلامی شرکت می‌کنند.

 

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: تمهیدات لازم در 271 حوزه امتحانی در 32 شهرستان و منطقه استان اندیشیده شده تا دانش‌آموزان بدون هیچگونه نگرانی بتوانند در امتحانات شرکت کنند.

 

وی عنوان کرد: از مجموع دانش آموزان پایه دوازدهم که قرار است در امتحانات نهایی امسال شرکت کنند 11 هزار و 833 نفر دختر و 11 هزار و 693 نفر پسر هستند که در چهار رشته ریاضی و علوم تجربی، ادبیات، علوم انسانی و معارف اسلامی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش و پرورش سیستان و بلوچستان حفظ سلامتی دانش آموزان را اولویت اول آموزش و پرورش بیان کرد و گفت: در این راستا تدابیر بهداشتی چینش صندلی‌ها با فاصله، ضدعفونی کردن حوزه‌های امتحانی به صورت روزانه و استفاده از مراقب‌های بهداشت مدارس  برای رصد سلامتی دانش آموزان و الزام دانش آموزان به استفاده از ماسک و دستکش در نظر گرفته شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی