خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 3402
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۹
شهردار ایرانشهر:

صنوف مزاحم در ایرانشهر ساماندهی می‌شوند

صنوف مزاحم در ایرانشهر ساماندهی می‌شوند
شهردار ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برای ساماندهی و انتقال صنوف مزاحم این شهر جانمایی زمین انجام شده و شهرداری اقدام به آماده سازی زیرساخت‌های مورد نیاز در این رابطه کرده است.

به گزارش اس.بی پرس، نوراحمد درخوش روز چهارشنبه اظهارداشت: صاحبان اصناف پس از دریافت زمین باید در یک ساز و کار و بازه زمانی مشخص ملک خود را در محل جدید احداث کنند در واگذاری زمین‌ها باید به توانایی صاحبان اصناف برای عملیاتی شدن طرح توجه شود.

 

وی ادامه داد: طرح ساماندهی صنوف مزاحم شهر ایرانشهر و جانمایی آنها در یک مکان مشخص علاوه‌بر کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی باعث رونق فعالیت‌های این بخش می‌شود.

 

شهردار ایرانشهر گفت: ساماندهی صنوف مزاحم و استقرار آنها در یک مکان مشخص علاوه‌بر رونق این بخش موجب زیبایی سیمای شهر و تسهیل امور مردم می‌شود که شهرداری با همکاری سایر دستگاه‌ها باید نسبت به ساماندهی صنوف مزاحم اقدام کند.

 

وی بیان کرد: این طرح باید در یک چارچوب و مدل مشخص اجرا شود تا به نتیجه مورد نظر منتج شود.

 

درخوش اظهارداشت: مدل استقرار این صنوف نیز باید مشخص باشد و متولی اجرای این طرح شهرداری به تنهایی نیست و باید تمامی دستگاه‌های متولی امر پای کار باشند.

 

وی با بیان اینکه هم‌اینک حدود ۲۰ درصد مشاغل مزاحم داخل شهر فعالیت دارند، ادامه داد: با وجود اینکه تعداد این مشاغل زیاد نیستند اما تقریبا بخشی از تراکم شهر را به طور کامل اشغال کرده‌اند و باعث ایجاد آزار و اذیت ساکنان آن مناطق شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

واکنش چهره‌ها به فوت سیروس گرجستانی

هاشم خان «متهم گریخت» به آسمان‌ها رفت

بررسی «سامانه‌های گزارشگری فساد»

آیا دست مفسدان با سامانه فساد رو می‌شود؟