خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 3646
۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۰
عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد:

دادگاه طبری نشان داد که نظام در مبارزه با مفسدین اقتصادی مصمم است

دادگاه طبری نشان داد که نظام در مبارزه با مفسدین اقتصادی مصمم است
عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان گفت: دادگاه طبری به مسؤولان این پیام را دارد که در بدنه قوه قضائیه اگر فساد کمی هم باشد برخورد بسیار جدی و مجازات سنگین‌تر است و حتی از مجازات رشوه با رقم‌های کم هم چشم‌پوشی نمی‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، سیدعلی میری امروز اظهار کرد: این روزها شاهد اراده مصمم نظام برای مبارزه با مفسدین اقتصادی هستیم که پرونده طبری نمونه بارز آن است که موجبات امید و شعف را در جامعه ایجاد کرده است.

 

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان افزود: برای قوه قضاییه گرایش‌های فکری و سیاسی و مسؤول ریز و درشت در مبارزه با فساد فرقی ندارد از دختر وزیر گرفته تا شهردار و فرماندار و رئیس دفتر مسؤولان کلان، هر کدام که خط قرمز قانون را نقض کند باید پاسخگو باشد.

 

وی ادامه داد: دادگاه طبری به مسؤولان این پیام را دارد که در قوه قضائیه اگر فساد کمی هم باشد برخورد بسیار جدی و مجازات سنگین تر است و از مجازات رشوه حتی با رقم‌های کم هم چشم‌پوشی نمی‌شود.

 

این استاد دانشگاه گفت: قوه قضائیه پرچم دار مبارزه با رانت خواری است و پرچم عدالت را در دست گرفته و در محاکمه دانه درشت‌ها مصمم است.

 

وی بیان کرد: خط قرمز نظام اسلامی قانون است، همین که مسؤولان دستگاه قضایی در رفتارهای عدالت محور و عدالت پرور، سخنان رهبری معظم را مدنظر قرار داده و در مقابله با فساد کوتاه نمی‌آیند، برای همه مردم باعث دلگرمی است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد