خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 3727
۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۲
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان خبرداد

دستگیری تعدادی از مسئولان سیستان و بلوچستان

دستگیری تعدادی از مسئولان سیستان و بلوچستان
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از دستگیری تعدادی از مسئولان سیستان و بلوچستان به علت مشارکت در پرونده‌های فساد مالی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس،  حجت الاسلام موحدی‌راد در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به قاطعیت قوه قضائیه برای برخورد با فساد مدیران گفت: مدیر پست ایرانشهر به همراه 3 متهم دیگر به اتهام مشارکت در قاچاق سازمان یافته سوخت و دریافت رشوه بازداشت شده‌اند.

 

وی همچنین در خصوص چهار پرونده قاچاق سوخت در شمال استان و مرز میلک، گفت: معاون سابق اقتصادی استاندار، یکی از فرمانداران سیستان و بلوچستان و 5 متهم دیگر در این پرونده‌ها مشارکت دارند که قوه قضائیه آنها را هم دستگیرکرده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: این متهمان 8 میلیارد تومان رشوه دریافت کرده‌اند و در قاچاق سازمان یافته سوخت از طریق افراد عادی مشارکت داشته‌اند.

 

حجت الاسلام موحدی‌راد در ادامه از دستگیری معاون سابق امنیتی استاندار به علت مشارکت در پرونده شرکت نفت، فرماندار سابق سراوان به علت دریافت 3 میلیارد تومان رشوه و مدیرکل اسبق جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان به اتهام مشارکت در قاچاق 800 نفر شتر و دریافت 3 فرقه رشوه‌‌ی50 ، 33 و 10 میلیونی هم خبر داد.

 

وی به دستگیری تعدادی از مدیران و کارکنان شیلات جنوب سیستان و بلوچستان هم اشاره کرد و گفت: این افراد به اتهام جعل اسناد دولتی و مشارکت در اختلاس 1 میلیارد و 80 میلیون تومان و دریافت رشوه 2 میلیارد و 426 میلیونی بازداشت شده‌اند.

 

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: این متهمان با جعل سند، سهمیه سوخت را به اسم صیادان می‌گرفتند و به استان هرمزگان می‌فرستادند.

 

حجت الاسلام موحدی‌راد در خصوص پرونده شهرداری و شورای شهر زابل هم گفت: 80 درصد این پرونده پیش رفته است و اکنون در مرحله صدور کیفر خواست قضایی قرار دارد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد