خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 3994
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۴۰
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری:

انتصاب فرمانداران زن در سیستان وبلوچستان نوید بخش توسعه است

انتصاب فرمانداران زن در سیستان وبلوچستان نوید بخش توسعه است
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: انتصاب مدیران بر اساس توانمندی هایشان است و و رویکرد دولت تدبیر و امید و استاندار سیستان وبلوچستان رویکردی عدالت طلبانه و برگرفته از منویات رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش اس.بی پرس، علی زینی وند صبح امروز "دوشنبه" در آیین معارفه فریبا برنایی بجد به عنوان نخستین فرماندار شهرستان تفتان با بیان اینکه فرماندار جدید این شهرستان از مدیران توانمند و شایسته ی استان است؛ تصریح کرد: انتصاب مدیران بر اساس توانمندی هایشان است و و رویکرد دولت تدبیر و امید و استاندار سیستان وبلوچستان رویکردی عدالت طلبانه و برگرفته از منویات رهبر معظم انقلاب است و استقبال بی نظیر و چشمگیر اقشار مختلف شهرستان تفتان از این انتصاب، بیانگر توسعه یافتگی جامعه ی محلی این منطقه است.

 

وی افزود: شهرستان تفتان قابلیت تبدیل شدن به یک شهرستان توسعه یافته و استراتژیک را دارد و تقویت ظرفیت کشاورزی و گردشگری از مهمترین محور های توسعه این شهرستان به شمار می‌‌رود.

 

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری مردم این منطقه را انسان های شریف با قلبی بزرگ خواند و خاطر نشان کرد: مردم سیستان وبلوچستان شهره به مرز داری هستند و خصلت های نیک انسانی شان یاد آور فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی و اسلامی است.

 

زینی وند ارتقای این شهر به شهرستان را اتفاقی نیک خواند و ادامه داد: یکی از راهکارهای مطلوب مدیریت در استان پهناوری چون سیستان و بلوچستان، ارتقای درون استانی است و علاوه بر ارتقای چهار شهر اخیر؛ در تلاش هستیم سه شهرستان دیگر را به شمار شهرستان های استان اضافه کنیم اما مهم ترین محور توسعه؛ خود مردم هستند و باید در پی توسعه و احیای ظرفیت های گسترده ی جامعه باشند.

 

در ادامه این جلسه محمد حسن اجباری سرپرست فرمانداری شهرستان تفتان نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این شهرستان ارایه داد.

 

همچنین فریبا برنایی بجد فرماندار شهرستان تفتان؛ ضمن قدر دانی از اعتماد نظام مقدس جمهوری اسلامی، دولت و استاندار به بانوان؛ شهرستان تفتان را یک شهر سرشار از ظرفیت برای توسعه ی پایدار عنوان کرد و بر لزوم تعامل همه جانبه برای ارتقای شهرستان تفتان از سوی مردم تاکید کرد .

 

در این نشست که صبح امروز در مسجد جامع شهرستان تفتان برگزار شد؛ فرماندار شهرستان خاش؛ بانوان منتخب؛ امام جمعه، و نماینده ی شورای شهر نیز با ابراز خرسندی از انتصاب فریبا برنایی به عنوان فرماندار؛ به طرح مهم ترین موضوعات و مباحث این شهرستان پرداختند.

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد