خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4050
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۸
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی:

بنیاد مستضعفان امید به زندگی را در سیستان و بلوچستان زنده کرد

بنیاد مستضعفان امید به زندگی را در سیستان و بلوچستان زنده کرد
سعیدی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان فعالیت مطلوبی در زمینه پیشرفت و آبادانی قصرقند داشته، گفت: همه مردم و مسئولان قصرقند باید برای رفع محرومیت در این شهرستان کنار بنیاد باشند.

به گزارش اس.بی پرس، معین‌ الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان قصرقند که با حضور پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مسئولین و مدیران کل استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: با وجود خدمات بیشمار نظام در سیستان و بلوچستان عمق محرومیت در این استان بسیار زیاد است به نحوی که رهبر معظم انقلاب تاکید داشته‌اند راه‌های نرفته در این استان بیشتر از راه‌های رفته است.

 

او افزود: بنیاد مستضعفان در سال‌های اخیر با حضور میان مردم قصرقند امید را میان آنها زنده کرده و روند مثبتی داشته است. بنیاد مستضعفان اقدامات خوبی در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و ... در شهرستان قصرقند داشته و ان‌شاالله با قوت بیشتر با تاکید آقای فتاح رئیس بنیاد ادامه پیدا می‌کند.

 

او خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان با وجود توان خوبی که دارد باز هم منابع محدودی دارد و توان انجام همه امور عمرانی و زیرساخت‌های و حل همه مشکلات این حوزه‌ها در شهرستان‌های هدف را ندارد، بنابراین انتظار همکاری همه جانبه دولت و مردم در شهرستان‌های پایلوت آبادانی و پیشرفت از جمله قصرقند را با بنیاد داریم.

 

سعیدی تصریح کرد: همه چالش‌های مردم در این استان نمی‌تواند کوچکترین خدشه‌ای به رابطه میان ملت شریف ایران و امام این امت ایجاد کند. همه ما در قبال سرنوشت خود مسئولیم و همه مردم و مسئولان شهرستان قصرقند باید دست به دست هم دهند تا با کمک بنیاد مستضعفان گام‌های موثری در زمینه پیشرفت و آبادانی شهرستان برداشته شود و ما در سال‌های آینده شاهد قصرقندی آباد باشیم.

 

 

اتمام پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

اخبار

داغ های مجازی