خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4068
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۰
شهردار اصفهان اعلام کرد:

هم پیوندی اصفهان و بنت در جریان امدادرسانی به سیل سیستان و بلوچستان

 هم پیوندی اصفهان و بنت در جریان امدادرسانی به سیل سیستان و بلوچستان
براساس قانون شهرداری ها باید در حیطه شهری خود کار کنند اما اگر حادثه ای رخ دهد بنابر مسئولیتی که بر عهده همه ما گذاشته شده است، باید برای نجات جان انسان ها به کمک برویم.

به گزارش اس.بی پرس، قدرت اله نوروزی در جشن هم پیوندی شهرهای اصفهان و بنت در سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه با وجود اینکه براساس قانون شهرداری ها باید در حیطه شهری خود کار کنند اما اگر حادثه ای رخ دهد بنابر مسئولیتی که بر عهده همه ما گذاشته شده است، باید برای نجات جان انسان ها به کمک برویم، گفت: گاهی اوقات برخی مقررات نادیده گرفته می شود تا به مهم ترین مسئله رسیدگی شود.

 

وی بیان کرد: در حادثه زلزله کرمانشاه ما به همراه جمعی از اعضای شورای شهر در این منطقه حضور پیدا کردیم و اقدامات عمرانی در این بخش سبب بازگشت زندگی به مناطق زلزله زده شد. 

 

نوروزی با اشاره به اینکه در سیل خرم آباد هم شهرداری اصفهان و نیروهای آتش نشانی با همه تجهیزات زودتر از نیروهای این شهر در محل حادثه امدادرسانی را آغاز کرد، اظهار کرد: در جریان سیل خوزستان هم شهرداری اصفهان بخش بزرگی از امدادرسانی در این منطقه را عهده دار شد و تا مدت ها نیروهای شهرداری در خدمت مردم سیل زده خوزستان بودند.  

 

وی افزود: در مورد سیل سیستان و بلوچستان هم ما به همین روش عمل کردیم و با همه تجهیزات مورد نیاز مردم به این مناطق رفتیم و از نزدیک روند کار مورد بررسی قرار گرفت.

 

شهردار اصفهان گفت: افرادی که در حوادث گرفتار می شوند دارای حق انسانی هستند و بر دیگران لازم است که به یاری آنها بشتابند و از همه امکانات در این مسیر بهره ببرند.

 

وی بیان کرد: احساس تنهایی باعث ضعیف شدن جامعه و شکل گرفتن یک جامعه ناراضی می شود؛ به خصوص اگر این نارضایتی ناشی از بی توجهی افرادی باشد که توان کمک داشته اند اما این کار را نکرده اند.

 

نوروزی در مورد ریشه های هم پیوندی اصفهان و بنت نیز اظهار کرد: با حضور ما در سیستان و بلوچستان زمینه این هم پیوندی ایجاد شد و اگر دو شهر این تعامل را با هم داشته باشند همه اجزای آنها با هم خویشاوند خواهند بود.

 

گفتنی است؛ طرح "هم‌پیوندی" با شهرهای بلوچستان به دنبال سیل بنیان برافکن در این منطقه که هم وطنانمان را متحمل خسارت کرد، از سوی شهردار اصفهان مطرح شد.

 

جشن هم پیوندی شهر‌های بنت و اصفهان با محوریت رشد این شهر در زمینه توسعه پایدار در موزه هنرهای اصفهان برگزار شد.

 

 

اتمام پیام/

منبع : mojnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد