خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 4116
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۱
صدای مردم مناطق محروم به جایی نمی رسد!

روایتی تلخ از حمله‌ی مارهای سمی به منازل روستائیان کدرم

روایتی تلخ از حمله‌ی مارهای سمی به منازل روستائیان کدرم
براثر حمله ی مارهای زهردار و سمی به منازل روستائیان روستای کدرم در سیستان وبلوچستان تاکنون ده ها نفر راهی بیمارستان شده اند.

به گزارش اس.بی پرس، بسیاری از خانواده های روستای کدرم بخاطر بعد مسافت که تا نزدیک ترین بیمارستان ۱۶۵کیلومتر است (بیمارستان امام علی- علیه السلام -چابهار ) و خرابی جاده و نبود امکانات بهداشتی، در  ماتم و عزای عزیزانشان زانوی غم بغل گرفته دلبندهایشان  را با هزاران آرزو به دل خاک می سپردند.

 

یکی از شهروندان قصرقند در گفتگو با خبرنگارما در باره این وضعیت می گوید: گرمای هوا در منطقه، مزید بر علت شده است تا خزندگان زیادی همچون مار و عقرب از لانه ها و زیر سنگهای اطراف برون بیایند و بسوی جاهای خنک تر و نمناک تر رهسپار شوند.

 

وی با اعتراض به وضعیت بی برقی این روستا که به مارگزیدگی و عقرب گزیدگی ها بیشتر دامن زده است، افزود: روستای کدرم تیرهای برقش همچنان بدون لامپ باقیمانده و فضای روستا کاملا تاریک است.

 

این شهروند تصریح کرد: ترانس روستا با کمترین ولتاژ (50v.a) برق جوابگوی نیازهای اساسی مردم نیست و با وجود پیگیری ها و درخواست های مکرر از شورای اسلامی و دهیار، برای بکارگیری روشنایی روستا، آسفالت جاده و احداث خانه بهداشت روستایی، تا کنون هیچگونه اقدامی انجام نگرفته است.

 

 

گزارش از زهراسعادت پاک

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha