خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4136
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳
به مناسبت هفته حجاب و عفاف؛

فرازی از وصیت نامه شهدای استان سیستان و بلوچستان در خصوص حجاب و عفاف

فرازی از وصیت نامه شهدای استان سیستان و بلوچستان در خصوص حجاب و عفاف
به مناسبت هفته حجاب و عفاف گزیده ای از وصای شهدای استان سیستان و بلوچستان در خصوص حجاب و عفاف منتشر می گردد.

به گزارش اس.بی پرس، به مناسبت هفته حجاب و عفاف گزیده ای از وصای شهدای استان سیستان و بلوچستان در خصوص حجاب و عفاف منتشر می گردد:

 

شهید بهمن خسروی:

از خواهران عزیزم حلالیت می طلبم و امیدوارم مرا ببخشید، ضمنا وصیت من این است که حجاب خود را رعایت کنید که حجاب شما کوبنده تر از خون من است.

 

شهید غلام کیقبادی:

مادرجان! شما باید خوشحال باشید که خداوند سعادت شهادت را نصیب فرزندتان کرده است. از مشا می خواهم که تنها خواهرم را با شناخت به معارف اسلامی همانطوری که آشناست، آشناتر تربیت کن و به او بیاموز که زینب وار با حفظ سنگرش یعنی حجاب، راه برادرش را ادامه دهد.

 

شهید سید محمد هاشمی:

خواهر گرامی! راهم را مانند زینب (سلام الله علیها) که راه حسین (علیه السلام) را ادامه داد، پشتیبانی کن. از افراد فاسد بپرهیز، حجاب خود را حفظ کن.

 

شهید دادمحمد هوت:

اولا حجاب اسلامی را رعایت {کرده} و درس تان را از حضرت زینب (سلام الله علیها) فرا بگیرید و با خواهران دیگر رفتار اسلامی داشته باشید.

 

شهید غلامرضا زورقی:

خواهرانم! زحمات شما همیشه در نظرم هست. شما باید زینبی زندگی کنید. از فرهنگ غرب تقلید نکنید . شمایید که با حجاب خود به خون من بها می دهید.

 

شهید حسین نارویی:

از من به تو ای خواهرم، این گونه خطاب است که حفظ حجاب تو همانند حضرت فاطمه (سلام الله علیها) باشد که مرام هر دختر، حجاب اوست.
چون در تاریخ بشریت مردان بسیار بزرگ و با فضیلت چشم به جهان گشوده اند که هر یک به عالی ترین مرحله کمال و رشد رسیدند و بهترین الگو و راهنما و راهگشا برای انسان ها در کشاکش زندگی و در فراز و نشیب روزگار بودند که پیامبران الهی و مردان حق و امامان راستین از این گروه می باشند.
اما در گروه زنان کمتر به چنین نمونه هایی برخورد می کنیم که از هر نظر، سرمشق و الگو باشند که شمار آنان از انگشتان دست نیز کمتر است و شاید هم یک نفر و آن فاطمه (سلام الله علیها) است. سعی کن تو نیز مانند او باشی.

 

شهید علیرضا دشتی خویدگی:

ای خواهرانم! حجابتان را رعایت کنید و این میراث حضرت زینب (سلام الله علیها) را حفظ کنید بنده با خونم و شما با حجابتان توی دهان ابرقدرت های شرق و غرب بزنید.

 

شهید محمد کیخا جوان:

خواهرانم فاطمه و زهرا را سلام فراوان برسانید و بگویید در تمام مراحل زندگی نماز را ترک نکنند و از همه مهم تر، حجاب خود را حفظ نمایند، زیرا که ارزنده ترین زینت زن حفظ عفت و حجاب اوست.

 

شهید حسن سالاری:

همسر خوبم! از شما می خواهم همان طور که نماز و حجابت را رعایت می کردی، تا آخر عمر ادامه دهی.
 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha