خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4143
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۳
 رییس اداره بهزیستی ایرانشهر در جنوب استان:

۹ طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان بهزیستی ایرانشهر افتتاح شد

۹ طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان بهزیستی ایرانشهر افتتاح شد
 رییس اداره بهزیستی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۹ طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان بهزیستی با اعتبار هشت میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش اس . بی پرس، ابراهیم نرماشیری روز دوشنبه اظهارداشت: این طرح‌ها در قالب سوزن دوزی، خیاطی، گلدوزی، نقاشی و آیینه کاری بوده است. 

 

وی ادامه داد: برای اجرای این طرح‌ها که در منزل معلولان ایرانشهر راه‌اندازی شده افزون‌بر هشت میلیارد ریال هزینه در بر داشت که ۳۶۰ میلیون میلیون ریال آن بصورت بلاعوض بوده است. 

 

رییس اداره بهزیستی ایرانشهر با اشاره به زمینه‌های فعالیت بهزیستی در راستای کمک به افراد کم‌توان و ناتوان اظهارداشت: توانبخشی مبتنی بر جامعه و رویکرد چند بخشی است تا از ظرفیتهای فرد معلول، خانواده معلول، جامعه و نهادهای دولتی و نیز بخش خصوصی جهت توانمندسازی معلولان در همه زمینه‌های زیستی، روانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی قدم بردارد.

 

وی بیان کرد: اداره بهزیستی ایرانشهر با ایجاد سازوکارهایی، اشتغالزایی برای مددجویان را در اولویت خود قرار داده و در این راستا حمایت از مشاغل خانگی، خوداشتغالی و پرداخت تسهیلات به کارفرمایان را مدنظر خود قرار داده است.

 

ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

 

 

اتمام پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی