خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4148
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۷
فرماندار راسک:

کالاهای اساسی هر چه سریعتر در بین مردم این شهرستان توزیع شود

کالاهای اساسی هر چه سریعتر در بین مردم این شهرستان توزیع شود
 فرماندار راسک در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: جذب و توزیع فوری سهمیه کالای اساسی نظیر مرغ، شکر، گاز مایع و سایر اقلام در این شهرستان از درخواست‌های مردم بوده و باید هر چه سریعتر دستگاه‌های مربوطه نسبت به این کار اقدام کنند.

به گزارش اس.بی پرس، سلیم کدخدا یکشنبه شب در  ستاد تنظیم بازار راسک اظهارداشت: با توجه به گرانی‌ها و نیاز شدید بازار سهمیه این شهرستان از اقلام مصرفی بطور کامل جذب و توزیع شود تا شاهد افزایش گرانی‌های سرسام آور و فشار به اقشار ضعیف نباشیم.

 

وی افزود: مدیریت جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و دامپزشکی پیگیری، نظارت و کنترل لازم را جهت جذب و توزیع مرغ تولیدی داخل شهرستان برای تنظیم بازار داخلی و پس از بررسی هزینه‌ها و تعیین قیمت تمام شده و قانونی برای عمده فروشان و مصرف کنندگان اعمال کنند.

 

فرماندار راسک گفت: متصدیان فروش تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع شهرستان الزاما نسبت به جذب حداکثری سهمیه گاز مربوطه تا مرحله عادی سازی شرایط و تعدیل و تنظیم بازار این محصول اقدام کنند.

 

وی با اشاره به اینکه علت تشابه و تساوی قیمت سرانه شکر حمایتی شهرستان و بهای این محصول در بازار آزاد از طریق سازمان صمت استعلام شود، خاطرنشان کرد: بخشداری پارود و اداره امور عشایر موظف به ارایه گزارش وضعیت میزان مراجعات روزانه برای اخذ تاییدیه قبوض محموله‌های گاز مایع به مقصد مناطق مرزی به فرمانداری هستند.

 

 

اتمام پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

اخبار

داغ های مجازی