خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4162
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۰
شاقوزایی :

طرح‌های اشتغال‌زایی در رشد اقتصادی منطقه بسیار تاثیرگذار است

 طرح‌های اشتغال‌زایی در رشد اقتصادی منطقه بسیار تاثیرگذار است
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان گفت: طرح‌های اشتغال‌زایی در توانمندسازی روستائیان و رشد اقتصادی منطقه بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش اس.بی پرس،  امان الله شاقوزایی  در دیدار با علیرضا راشکی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت توانمندسازی روستائیان با ایجاد اشتغال، اظهار داشت: طرح‌های اشتغال‌زایی در توانمندسازی روستائیان و رشد اقتصادی منطقه بسیار تاثیرگذار است.

 

شاقوزائی با تقدیر از فعالیت‌ها و برنامه های ارزشمند ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان، گفت: آنچه در جریان اشتغالزایی مهم است و باید به آن توجه جدی داشت، تداوم اشتغال و تامین امنیت شغلی و رفاه نسبی است که با بیمه اجتماعی محقق می‌شود.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اعلام آمادگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان برای همکاری با ستاد اجرایی در جهت پوشش بیمه اجتماعی جامعه هدف، بیان داشت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و صندوق بیمه اجتماعی دارای جامعه هدف مشترک هستند و همکاری و تعامل بین ما در خدمات رسانی مطلوب به آنان لازم و ضروری است.

 

 راشکی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه حدود 80 درصد تسهیلات اشتغال‌زایی به روستائیان تعلق دارد، گفت: اقدام دولت در پرداخت 70 درصد حق بیمه روستائیان کمک بزرگی به این قشر تلاشگر و مولد است و میتواند فرصت خوبی برای عضویت روستائیان و عشایر برای بهره‌مندی از مزایای ارزنده آن باشد.  

 

وی افزود: هدف ما از اعطای تسهیلات ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی است و با همکاری تسهیلگران این آمادگی وجود دارد تا برای معرفی خدمات صندوق و گسترش پوشش بیمه اجتماعی که از مطالبات مهم مردم است تلاش کنند.

 

 

اتمام پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی