خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4265
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۰
فرمانده پلیس راه جنوب استان:

تصادفات سیستان و بلوچستان ۲۸ مجروح برجا گذاشت

تصادفات سیستان و بلوچستان ۲۸ مجروح برجا گذاشت
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تصادف‌های هفته گذشته در جنوب این استان علاوه‌بر خسارت‌های مالی، یک کشته و ۲۸ زخمی برجا گذاشت.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ مصطفی کول‌زاده فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: یک کشته و ۲۸ زخمی نتیجه ۱۹ فقره تصادف در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان بوده است.

 

او انحراف و تجاوز به چپ و سرعت زیاد را از دلایل عمده بروز حوادث رانندگی این مدت در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان ذکر کرد.

 

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۵۰ دصد تصادفات این مدت در مسیر‌های اصلی و ۵۰ درصد در مسیر‌های فرعی این استان به وقوع پیوسته است.

 

وی بیان کرد: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی به مدت حدود ۱۵ دقیقه پس از هر ۲ ساعت رانندگی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی راننده وسیله نقلیه ضروری است تا بازگشت مسافران به شهر و دیار خود ایمن و سلامت انجام شود.

 

سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی راه‌های ارتباطی دارای ۲ قرارگاه پلیس راه و ۲ اداره کل راه و شهرسازی در شمال به مرکزیت زاهدان و جنوب به مرکزیت ایرانشهر است که شهرستان‌های شمالی و مرکزی شامل زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان زیر پوشش قرارگاه شمال و شهرستان‌های جنوبی ایرانشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار زیرپوشش قرارگاه پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد