خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 4266
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۷
در گفت و گو با خواننده بلوچ عنوان شد؛

ساخت آهنگ بلوچی «پرستار» برای قدردانی از مدافعان سلامت/ ویدئو+ترجمه

ساخت آهنگ بلوچی «پرستار» برای قدردانی از مدافعان سلامت/ ویدئو+ترجمه
امید بامری گفت: آهنگ بلوچی «پرستار» برای مدافعان سلامت کشورمان در خط مقدم مبارزه با کرونا، ساخته شد.

به گزارش اس.بی پرس، امید بامری بیان کرد: آهنگ بلوچی «پرستار» را برای مدافعان سلامت کشورمان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، خوانده و تقدیم آنها کرده ام.

 

این خواننده بلوچ ادامه داد: از چهار ماه قبل درصدد تولید کاری در حمایت از پرسنل بهداشتی و درمانی کشورمان که در خط مبارزه و مقابله با این ویروس خطرناک هستند، بوده ام.

 

وی با تاکید بر اینکه هیچ اقدامی در برابر کار و عمل شجاعانه پرسنل بهداشت و درمان و به خصوص پرستاران قابل جبران نیست، افزود: آهنگ «پرستار» برای ابراز همدردی با خانواده شهدای سلامت و پرستاران ساخته شد.

 

بامری تاکید کرد: مردم با رعایت نکات بهداشتی و درمانی و استفاده از ماسک نگذارند که زحمات کادر بهداشت و درمان بیشتر از این شود‌، قطعا رعایت این نکات به نفع جامعه و خود مردم خواهد بود.

 

این خواننده بلوچ خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۶ آهنگ امام زمان(عج)، شناسایی درباره مدافعان حرم ، امام رضا(ع)، بلوچستان، دلگان، پرستار، عید و... را به صورت فارسی و بلوچی ساخته و منتشر کرده است.

 

وی تصریح کرد: در این روزهای حساس ما باید با ماسک زدن و رعایت نکات بهداشتی به فکر این مدافعان سلامت بوده و کار آنان را از این سخت تر نکنیم.

 

فایل تصویری آهنگ بلوچی «پرستار» در ادامه قابل مشاهده است

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha