خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4346
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۰
سرپرست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان:

تفاهم‌نامه ساخت ۶ مدرسه خیری در دلگان امضا شد

تفاهم‌نامه ساخت ۶ مدرسه خیری در دلگان امضا شد
سرپرست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: تفاهم‌نامه ساخت ۶ مدرسه خیری با اعتبار بیش‌از ۳۰ میلیارد تومان در شهرستان دلگان امضا شد.

به گزارش  اس.بی پرس ، رضا سرحدی نیا سرپرست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان اظهارداشت:تفاهم‌نامه ساخت ۶ مدرسه خیری با اعتبار بیش‌از ۳۰ میلیارد تومان در شهرستان دلگان امضا شد.

 

او افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است این مدارس در قالب ۵۴ کلاس درس و یک سالن اجتماعات‌در دلگان ساخته و تحویل آموزش و پرورش این شهرستان شود.

 

او ادامه داد: این مدارس شامل دبستان ۱۲ کلاسه سلمان فارسی در شهر گلمورتی، دبستان ۱۲ کلاسه حافظ در شهر گلوتی، دبیرستان ۹ کلاسه امام جعفر صادق (ع) در بخش جلگه چاه هاشم، دبستان ۶ کلاسه حضرت مسلم بن عقیل (ع) در روستای گران بخش جلگه چاه هاشم، هنرستان دخترانه ۹ کلاسه مطهره به همراه یک باب سالن اجتماعات در شهر گلمورتی و دبستان ۶ کلاسه هاجر در مرکز بخش جلگه هاشم‌است.

 

سرپرست اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان بیان کرد: این استان با توجه به نرخ ۱۴ برابری تعداد موالید و جذب بازماندگان از تحصیل همچنان با وجود همه اقدامات مطلوب انجام گرفته در مدرسه سازی به پنج هزار کلاس درس جدید نیاز دارد.

 

او بیان کرد: از مجموع ۱۸ هزار و ۹۵۴ کلاس درس در سیستان و بلوچستان، ۱۰ هزار و ۵۲۸ کلاس درس نیازمند تخریب، بازسازی و مقاوم سازی است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

با مهم‌ترین ‌‌مطالبات این روزهای مشمولان؛

از کاهش مدت سربازی تا افزایش حقوق دوره خدمت

رنگ صورتی که بر پهنای مسجد

با «مسجد صورتی» آشنا شوید