خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 4434
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۸
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ایرانشهر:

کمک مومنانه برای حفظ عزت مومن، مخفیانه انجام شود

 کمک مومنانه برای حفظ عزت مومن، مخفیانه انجام شود
احمد رضا هاشمزهی گفت: رزمایش کمک مومنانه باید بی‌منت، با حفظ آبرو و در نهایت احترام انجام شود.

به گزارش اس.بی پرس،  احمد رضا هاشمزهی، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ایرانشهر بیان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستا کمک مومنانه به اقشار ضعیف و کم در آمد، آسیب پذیر و مورد تهدید در زمینه بیماری کرونا، وظیفه همه آحاد مردم، ادارات به ویژه دستگاه های خدمات رسان این است که در حد توان و بضاعت مالی به همنوعان و شهروندان خود کمک کنند.


وی افزود: در واقع کمک مومنانه امری پسندیده می باشد که مقام عظمای ولایت بارها همگان را به شرکت در این رزمایش همدلی دعوت کردند.


معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ایرانشهر عنوان کرد: کمک به همنوعان باید با احترام و حفظ شان و شخصیت آنان انجام بگیرد و جایگاه انسانی شان حفظ شود.


وی عنوان کرد: در راستای کمک مومنانه فرمانداری شهرستان ایرانشهری طی جلسات برگزار شده، اقدام به پهنه بندی و کد گذاری مناطقی که نیاز به کمک داشتند، کرد و هر یک از مناطق مشخص شده تحویل یکی از ادارات یا موسسات مردم نهاد و خیرین شد.


هاشمزهی تصریح کرد: هم اکنون موج دوم بیماری کرونا کل سیستان و بلوچستان را در بر گرفته است و در این راستا بسیاری از خانواده ها با توجه به فاصله گذاری اجتماعی و گرفتاری ها نیازمند کمک هستند، پس اگر ما بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که با حفظ شان و کرامت انسانی کمکی در حد توان مان برای خانوارهای بی بضاعت در نظر بگیریم خداوند متعال را از کار خیر خود راضی و خشنود کرده ایم.

 


انتهای پیام/

منبع : asrehamoon.ir

نظرات شما

capcha