خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4489
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۴
جراهای جذاب و متفاوت عصرجدید

وقتی امین حیایی تکواندو کار می‌شود

وقتی امین حیایی تکواندو کار می‌شود
شب گذشته «عصر جدید» با اجراهای جذاب و متفاوت روی آنتن شبکه سه رفت.

به گزارش اس.بی پرس، چهارمین قسمت از دور دوم مسابقه «عصرجدید» شب گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت. قسمت چهارم به دو قسمت تقسیم شده که به همراه آیتم‌هایی ویژه قرار است در دو شب پخش شود. در این قسمت که پس از پروتکل‌های جدید وزارت بهداشت و دستورالعمل‌های تازه ستاد ملی مبارزه با کرونا ضبط شده بود، همه تماشاگران و عوامل عصر جدید با ماسک وارد استودیو شدند.

 

گروه تکاوران البرز در نخستین اجرای قسمت چهارم از دور دوم روی صحنه آمدند، این اجرا هم یادآور یک رزم اساطیری به یاد کاوه آهنگر و یک بزم ورزشی با تکواندو بود.

 

آن‌ها سه رای مثبت داوران را دریافت کردند، البته آریا عظیمی نژاد رای منفی داد و گفت: بیش از اندازه شما خودتان را پشت داستان قایم کردید و برای من جذاب نبود، از طرفی چند خطا هم داشتید.

 

علیخانی درباره تفاوت اجرای این گروه با مرحله قبل گفت: اجرای قبل یک نفر جیغ می‌کشید، اما این بار چند نفر جیغ بنفش می‌کشیدند!

 

امین حیایی هم گفت: کاری ندارد و خودش جیغ بنفش را امتحان کرد.


 

در ادامه مربی این گروه از مخاطبان خواست که این حرکات رزمی را فقط در باشگاه و زیرنظر مربی تجربه کنند و از امین حیایی دعوت کرد تا چند تخته را بشکند. حیایی هم با انرژی و به خوبی این کار را انجام داد.

 


download

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha