خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 4498
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۹
مدیر فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی:

تشکیل انجمن‌های تخصصی فیلم ققنوس در سیستان و بلوچستان

تشکیل انجمن‌های تخصصی فیلم ققنوس در سیستان و بلوچستان
مدیر فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان از تشکیل انجمن‌های تخصصی فیلم ققنوس و ادبیات داستانی با رویکرد مسأله محوری و نقش آفرینی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، بهروز مختاری امروز  از تشکیل انجمن های تخصصی فیلم ققنوس و ادبیات داستانی با رویکرد مسأله محوری و نقش آفرینی خبر داد و گفت: جای برنامه های تخصصی و تفریحی با محوریت هنرهای تجسمی در رسانه ها بسیار خالی و کمرنگ است و جامعه ما به جای پیشبرد هنرهای ایرانی اسلامی به سمت و سوی سلبریتی پروری سوق داده شده است.

 

مدیر فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان افزود: هنر در ذات انسان می باشد و هنر های تجسمی با زندگی مردم ارتباط تنگاتنگ دارد و جدا از جامعه و روابط اجتماعی نیست.

 

وی بیان کرد: هنرهای تجسمی دارای زیر مجموعه هایی از جمله نقاشی، کارتون، خوشنویسی، عکاسی، مجسمه، گرافیک، سفال و نگارگری می باشد که برخی از این رشته ها برای مردم شناخته شده است و برخی هم تا حدودی برای جامعه ناآشناست که این نشان می دهد بین هنرهای تجسمی با مردم همچنان فاصله وجود دارد.

 

مختاری جای برنامه های تخصصی و تفریحی با محوریت هنرهای تجسمی در رسانه ها و به ویژه صدا و سیما را کمرنگ دانست و ادامه داد: باید تلاش های مستمری برای بهتر دیده شدن رشته هایی همچون هنرهای تجسمی در سطح ملی و بین المللی در رسانه ها صورت پذیرد در همین راستا مدیریت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان  در نظر دارد انجمن های تخصصی هنری فیلم‌ ققنوس و ادبیات داستانی را با رویکرد مسئله محوری و نقش آفرینی تشکیل دهد.

 

وی ادامه داد: دست دانشجویان علاقه مند در زمینه های فیلم سازی و ادبیات داستانی را به گرمی می فشاریم و از همه دانشجویان فعال در این عرصه دعوت به همکاری می کنیم تا جایگاه واقعی هنرهای تجسمی به جامعه شناخته شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha