خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4528
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۸
استاندار سیستان وبلوچستان:

رسانه ها برای ایجاد امید در جامعه تلاش کنند

 رسانه ها برای ایجاد امید در جامعه تلاش کنند
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هر کس ادعای دلسوزی برای مردم را دارد باید تلاش کند که جلوی یاس و نا امیدی را در جامعه بگیرد و انتظار داریم روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها برای ایجاد امید در جامعه تلاش کنند.

به گزارش اس.بی پرس، احمدعلی موهبتی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان که با حضور مدیران روابط‌عمومی‌های دستگاه های اجرایی در سرسرای خاتم استانداری برگزار شد، اظهارداشت: در شرایطی که دشمن یأس و ناامیدی را در در جامعه پمپاژ می کند هر کس که دلش به حال این مردم می‌سوزد و ادعا دارد ، باید تلاش کند که جلوی یاس و ناامیدی را بگیرد و در جامعه ایجاد امید کند و در غیراینصورت مدیون به نظام است و خواسته یا ناخواسته خیانت می کند.

 

وی افزود: در حالی که دشمن شرایط جنگ تحمیلی تحریمی ظالمانه را بر کشور حاکم کرده است؛ آنهایی که یاس و ناامیدی را ترویج می کنند یا دست‌نشانده سرویس‌های جاسوسی هستند و یا بی خرد هستند.

 

استاندار سیستان وبلوچستان گفت: ما انتقاد را به دیده منت می پذیریم اما بعضی از موارد که می‌تواند نومیدی را در کشور ایجاد کند خیانت به خون شهدا است.

 

رییس شورای هماهنگی‌ روابط‌عمومی‌های سیستان وبلوچستان ادامه داد: استان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فراوانی دارد که باید به کشور و جهان معرفی شود و این هنر روابط عمومی و رسانه است.

 

موهبتی با بیان اینکه جایگاه روابط‌عمومی ها در سازمان‌ها باید ارتقا پیدا کند گفت: بخشی از موفقیت و تغییر نگاه‌ها به روابط عمومی، مربوط به چگونگی رفتار و عملکرد آن دارد.

 

وی توجه به امر آموزش و تسلط روابط‌عمومی‌ها به تکنولوژی های ارتباطی روز دنیا را مهم برشمرد و خواستار تشکیل منظم جلسات این شورا شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ISNA.IR

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

با مهم‌ترین ‌‌مطالبات این روزهای مشمولان؛

از کاهش مدت سربازی تا افزایش حقوق دوره خدمت

رنگ صورتی که بر پهنای مسجد

با «مسجد صورتی» آشنا شوید