خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4529
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۲
مدیریت بحران استان:

راه‌های اصلی ارتباطی 23 روستا در منطقه کاجو قطع شده است

 راه‌های اصلی ارتباطی 23 روستا در منطقه کاجو قطع شده است
مدیرکل بحران سیستان و بلوچستان در خصوص گرفتار شدن 23 روستا در منطقه کاجو در پی طغیان رودخانه توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اس.بی پرس،  ارجمندی در خصوص گرفتار شدن اهالی 23 روستا در منطقه کاجو اظهار کرد: در پی بارش موسمی و طغیان رودخانه‌ها راه‌های اصلی ارتباطی 23 روستا در منطقه کاجو قطع شده است.

 

وی با بیان این‌که با این‌که راه‌های ارتباطی قطع شده اما بررسی‌ها نشان داده است که دسترسی آنها به برق، مخابرات و غیره دچار اختلال نشده و همچنین به خانه‌هایشان و مزارع کشاورزی آسیبی وارد نشده، تصریح کرد: فقط در بحث آذوقه، هلال احمر سیستان و بلوچستان و ستاد مدیریت بحران به روش‌های مختلف مواد غذایی را به دست این افراد می‌رسانند.

 

مدیرکل بحران سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سه الی چهار روز است که ارتباط این 23 روستا قطع شده است، اظهار کرد: مجموعه دستگاه‌های اجرایی و ستاد بحران در حال تلاش هستند که راه‌های اصلی ارتباطی را فعال کنند، اما باید عنوان کنم که دسترسی به این روستاها از طریق راه‌های فرعی امکان‌پذیر است.

 

ارجمندی در خصوص تعداد افراد گرفتار نیز گفت: روستاهای داخل این منطقه خانوار زیادی ندارند و معمولا در هر روستای کوچک 10 الی 30 خانوار زندگی می‌کنند.

 

وی که در شبکه خبر سخن می گفت، تصریح کرد: باران‌های موسمی و طغیان رودخانه‌های استان سیستان و بلوچستان سریعا فروکش می‌کند و اینگونه نیست که افراد ماه‌ها و یا حتی روزها گرفتار سیل باشند، اما تلاش‌مان این است که هرچه سریع‌تر راه‌های ارتباطی این 23 روستا را نیز مجددا متصل کنیم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ISNA.IR

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد