خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4530
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۶
فرمانده انتظامی زابل:

قاتل جوان ۲۲ ساله در کمتر از دو ساعت در زابل دستگیر شد

قاتل جوان ۲۲ ساله در کمتر از دو ساعت در زابل دستگیر شد
فرمانده انتظامی زابل گفت: با هوشیاری و سرعت عمل کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان عامل قتل جوانی ۲۲ساله در پی نزاع خیابانی در کمتر از دو ساعت دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی زابل گفت: ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه شب گذشته یک فقره مرگ مشکوک در بیمارستان امیرالمومنین (ع) به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

 

او افزود: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی مشخص شد جوانی ۲۲ ساله به نام احمد در جریان یک نزاع دست جمعی با ضربات متعدد چاقو مجروح و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده با وجود تلاش تیم پزشکی فوت کرده است.

 

فرمانده انتظامی زابل ادامه داد: در تحقیقات میدانی مشخص شد مقتول با چند مرد جوان در پی اختلافات قبلی در خیابان شهید پهلوان درگیر شده که با توجه به سرنخ‌های بدست آمده شمارش معکوس برای دستگیری عامل این جنایت خیابانی آغاز شد.

 

او بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی زابل در کمتر از ۲ ساعت از وقوع قتل ۴ تن از عاملان این نزاع را که بین ۱۸ تا ۴۵ سال سن دارند شناسایی و در عملیات‌های مجزا دستگیر کردند.

 

سرهنگ ثمره حسینی عنوان کرد: در چندین مرحله بازجویی‌های علمی پلیس سرانجام ضارب اصلی که ۱۸ سال سن دارد شناسایی و در بازجویی‌های به عمل آمده به قتل در پی اختلافات قبلی با مقتول اعتراف کرد.

 

او تصریح کرد: متهم به قتل و دیگر همدستانش پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha