خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4576
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۳:۳۹
در سفر نائب رئیس مجلس به سیستان مطرح شد

آقایان کاری کنید جلوی مهاجرت گرفته شود/4دوره مجلس نتوانست برای فاضلاب شهری کاری کند

آقایان کاری کنید جلوی مهاجرت گرفته شود/4دوره مجلس نتوانست برای فاضلاب شهری کاری کند
علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه به همراه مسئولان استانی از پروژه های مختلف شمال سیستان وبلوچستان بازدید نمود که در این گزارش به گوشه ایی از درخواست های مردم از ایشان پرداخته اییم.

به گزارش اس.بی پرس، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با هدف بررسی وضعیت پیشرفت طرحها و پروژه‌های محرومیت‌زدایی شمال سیستان روز سه شنبه وارد زابل شد.

 


طی این سفر یک روزه به زابل که مهندس حمید رضا جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، جناب مهدی عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، معاون وزیر راه وشهر سازی و چند تن از مدیران ادارات شهری و استانی نیز حضور داشتند از حاشیه شهر، پاتوق معتادان، همچنین پروژه‌های نیمه‌تمام راهسازی و فاضلاب شهری بازدید به عمل آمد.


دهمرده نماینده مردم شمال سیستان وبلوچستان در حاشیه این سفر درباره موضوع فاضلاب شهری که  در مواقع عادی و به خصوص ایام بارندگی مشکلات زیادی را ایجاد میکند، خطاب به علی نیکزاد و حمیدرضا جانباز گفت: در بحث فاضلاب شهری یک سری کارها از جمله  نصب باکس و لوله ی آزبس انجام شده است اما حالا عمرشان تمام شده است و زمانی که میشکند وضع اسفناکی در شهر ایجاد میکند.

 

وی افزود: وزیر نیرو آقای اردکانیان و مسئولین مختلفی آمده اند و این اوضاع را دیده اند اما اینبار می خواهیم که این مسئله فقط دیده نشود، بلکه حل شود.


سرگزی دیگر نماینده مردم شمال سیستان وبلوچستان نیز اظهار داشت: داستان فاضلاب درسیستان وبلوچستان یک قصه ی پرغصه طولانی مدت  است که 4دوره مجلس آن را پیگیری کرده اند و اتفاق خاصی نیفتاده است.

 

وی افزود: حالا امیدواریم به دست آقای جانباز، حل این قصه هم شروع شود و هم تمام شود؛ چراکه اگر ایشان هم انجام ندهند پس از آقای جانباز دیگر کسی نیست که این مشکل را رفع نماید.

 

در پایان دهمرده و سرگزی بااهدای تندیس توتن و سفالی از شهر سوخته به ایشان خواستار توجه ویژه به منطقه سیستان شدند.

 

در ادامه فیلم درخواست یکی از مردم و قول نماینده زابل و علی نیک زاد به مردم قابل مشاهده است:


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی