خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4642
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۵
پارکی که سال87واگذار شده بود؛

تحقق آرزوی ۱۳ ساله شهروندان زابلی

تحقق آرزوی ۱۳ ساله شهروندان زابلی
پارک الغدیر زابل پس از 13 سال از ید مستاجر خارج و در اختیار شهرداری زابل قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، پارک الغدیر طی قرار دادی در سال 87 به بخش خصوصی باهدف تبدیل آن به محیطی تفریحی و گردشگری مجهز و استاندارد برای بهره برداری شهروندان واگذار شد که این اهداف محقق نگردید و هجمه ای از اعتراضات مردمی را به همراه داشت. 

 

آنچه مسلم و مبرهن است در این مدت بالغ بر ۱۳ سال نه تنها هیچ رونق و توسعه ای در حوزه تفریحی و گردشگری در این پارک پدیدار نشده است ، بلکه زیر ساخت ها ، فضای سبز و تاسیسات این پارک به کلی نابود و پارک الغدیر به متروکه ای تبدیل گردیده که بازسازی و بهسازی آن نیازمند میلیارد ها تومان اعتبار و هزینه می باشد. 

 

بالاخره پس از سالها با پیگیری شهرداری و شورای اسلامی شهر زابل و حمایت و همراهی شهروندان گرامی و مسئولان شهرستان بالاخص امام جمعه ، فرماندار، دادستان و رئیس حوزه قضایی شهرستان زابل آرزوی دیرینه همشهریان زابلی محقق شد و روز سه شنبه 99/5/7 حکم تخلیه پارک الغدیر و تحویل آن به شهرداری اجرایی شد. 

 

این مهم سبب گردید مستاجر برای تخلیه و جمع آوری لوازم خویش از درون پارک الغدیر مهلت دو هفته ای درخواست کند که با موافقت محکمه همراه شد. 

 

امید است با عزم و اراده ای که در بین مسئولان امر و نیز حمایت و همراهی مردم وجود دارد در تاریخ 99/5/21 شاهد انقضای مهلت یاد شده و تحویل پارک الغدیر به شهرداری زابل همراه با تغییرات اساسی باشیم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی