خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 465
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۴
مسئول بسیج سازندگی استان خبر داد؛

خدمات‌رسانی ۱۲۶ گروه جهادی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

خدمات‌رسانی ۱۲۶ گروه جهادی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲۶ گروه جهادی به ۹ هزار و ۶۱۰ نفر در مناطق سیل‌زده جنوب این استان خدمات‌رسانی کردند.

به گزارش اس.بی پرس، علی‌اکبر جعفری اظهار داشت: همچنین هشت گروه جهادی از سایر استان‌های کشور در مناطق سیلزده جنوب این استان مشغول به خدمات رسانی بودند.

 

وی افزود: توزیع اقلام معیشتی، تعمیر واحدهای مسکونی، طبخ غذا و همچنین ارائه خدمات بهداشتی و درمانی از جمله اقدامات گروه‌های جهادی در مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان است.

 

مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: مهندسان جهاد کشاورزی هم‌اینک مشغول لایروبی زمین‌ها کشاورزی خسارت دیده ناشی از سیلاب با ادوات مهندسی سپاه هستند.

 

وی بیان کرد: گروه‌های جهادی سیستان و بلوچستان در حوزه روستاها و حاشیه شهرهای مناطق سیلزده جنوب این استان مشغول خدمات‌رسانی هستند.

 

جعفری اظهار داشت: گروه‌های جهادی ظرفیت بسیار خوبی برای امدادرسانی به آسیب دیدگان ناشی از سیلاب هستند زیرا آنان با عشق و علاقه به دنبال خدمت هستند.

 

وی گفت: متأسفانه سیلاب اخیر خسارت‌های بسیار زیادی به زیرساخت‌ها و منازل مسکونی مردم جنوب سیستان و بلوچستان وارد کرده که نیاز است مسؤولان و خیران با همت بیشتری به دنبال رفع این مشکلات باشند.

 

مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان ادامه داد: گروه‌های جهادی این آمادگی را دارند تا پایان برطرف کردن مشکلات ناشی از سیلاب در مناطق جنوب سیستان و بلوچستان حضوری فعال داشته باشند.

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha