خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4693
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۹
فرمانده انتظامی زابل خبرداد:

دستگیری یک شرور سابقه‌دار در زابل

دستگیری یک شرور سابقه‌دار در زابل
فرمانده انتظامی زابل گفت: شرور سابقه دار که با اقدامات مجرمانه خود باعث سلب آسایش عمومی و اخلال در نظم و امنیت عمومی شهروندان شهرستان زابل شده بود، توسط ماموران انتظامی دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، احمد ثمره حسینی اظهار کرد: در پی اقدامات مجرمانه پی در پی یک شرور در سطح شهرستان زابل و ایجاد مزاحمت و سلب آسایش برای شهروندان شده بود ،تیمی از ماموران پلیس آگاهی و کلانتری12  این شهرستان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

 

وی افزود: ماموران پلیس  پس از انجام یک سری تحقیقات گسترده پلیسی و اطلاعاتی ازحضور و تردد شرور تحت تعقیب در  سطح شهر با خبرو پیگیری لازم را برای دستگیری وی انجام دادند.

 

ثمره حسینی اظهار داشت: ماموران با کنترل محل تردد این شرور سابقه دار،  با مقام قضایی و با توجه به این که  فرد شرور قصد حمله ور شده به طرف مأموران را داشت ، او را طی یک عملیات ضربتی درخیابان هیرمند دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی زابل تصریح کرد: از جمله اقدامات مجرمانه این شرور32 ساله سابقه دار می توان به چندین مورد اخلال درنظم عمومی از طریق تیراندازی ،ایراد جرح ضرب وعمدی شهروندان با سلاح،حمل ونگهداری سلاح غیرمجازشکاری،اخاذی و اخلال در نظم عمومی ،ایرادخسارت به خودروی مامورین پلیس وتوهین ،فحاشی  ودرگیری با مامورین اشاره کرد که با نیت قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت انجام داده است.

 

ثمره حسینی درپایان ضمن قدردانی از تعامل مطلوب مردم با پلیس تاکید کرد:پلیس در خصوص برخورد با افرادی که باعث بروز نا امنی و ایجاد بی نظمی در جامعه می شوند، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد و به مخلان نظم و امنیت اجازه جولان نخواهد داد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد