خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 4719
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۹
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری:

نقش زنان در ترویج امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است

نقش زنان در ترویج امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زنان در ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بسیار مهم و تاثیر گذار هستند، بنابراین مسئولان دست‌اندرکار به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش اس.بی پرس، نقش زنان در ترویج امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است ، زهرا ابراهیمی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان در نشست تخصصی بررسی نقش امر به معروف و نهی از منکر، بر لزوم اهمیت نقش زنان در ترویج این فرهنگ تاکید کرد و اظهارداشت: اگر هر یک از اعضای جامعه بانوان خود را یک آمر به معروف و ناهی از منکر بداند حقوق شهروندی در جامعه رعایت میشود و هیچ‌کس به حقوق دیگری تجاوز نخواهد کرد. 

 

او بیان کرد: نقش زنان در مراحل سه گانه امر به معروف و نهی از منکر براساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب باید پر رنگ‌تر از همیشه باشد و بشر حیاتش را از تلاش برای توسعه همه جانبه زنان می‌گیرد.

 

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زیرساخت و زیربنای امر به معروف باید بالابردن انگیزه مسوولیت پذیری در افراد و کارکنان دستگاه‌های دولتی باشد و در صورت تحقق این امر با کاهش معضلات و منکرات در جامعه روبرو خواهیم شد.

 

او بیان کرد: برای تحقق امر به نیکی و نهی از منکرات با توجه به اینکه یکی از مهمترین جوامع هدف را جوانان تشکیل می‌دهند باید با شیوه‌های نو و متناسب با این محور مهم برای نهادینه ساختن این فرهنگ ارزشمند و مهم در جامعه تلاش کرد.

 

در این نشست حجت الاسلام محمد علم الهدی محقق و استاد دانشگاه نیز به بیان مهمترین مسائل مربوط به امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در توسعه جامعه پرداخت.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha