خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4777
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۰۸
 بخشدار مرکزی بمپور در جنوب سیستان و بلوچستان:

نخستین کارگاه خیاطی در بمپور راه‌اندازی شد

نخستین کارگاه خیاطی در بمپور راه‌اندازی شد
 بخشدار مرکزی بمپور در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نخستین کارگاه خیاطی به مناسبت عید سعید غدیرخم با همکاری فرمانداری و بخشداری مرکزی این شهرستان با اعتبار ۱۵ میلیون ریال راه اندازی شد.

به گزارش اس.بی پرس، زینب علم روز یکشنبه  اظهارداشت: در این کارگاه که با حمایت فرمانداری و بخشداری مرکزی بمپور راه‌اندازی شده برای ۶ نفر از بانوان سرپرست خانوارها شغل ایجاد شده است.

 

وی همچنین از راه‌اندازی یک کارگاه تولیدی دیگر در بخش مرکزی  بمپور خبر داد و گفت: با هدف حمایت از بانوان سرپرست خلانوار و همچنین حمایت از تولید داخلی در سال «جهش تولید» یک کارگاه تولیدی دیگر در چند روز آینده نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

 

بخشدار مرکزی بمپور اظهارداشت: تمامی هزینه‌های راه‌اندازی این کارگاه‌ها بصورت وام بلاعوض و در راستای حمایت از بانوان کارآفرین پرداخت شده است.

 

وی همچنین ضمن توصیه به شهرندان جهت خرید از این کارگاه تولیدی افزود: از آنجاییکه در این کارگاه تولیدی کیف و لباس تولید می‌شود بنابراین انتظار می‌رود شهروندان اقلام موردنیاز خود را  از این کارگاه تهیه کنند.

 

 شهرستان بمپور در ۲۵ کیلومتری ایرانشهر و این شهرستان در فاصله ۳۴۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در مسیر ترانزیتی چابهار، زاهدان- میلک و چابهار - بم واقع شده است.

 

 

اتمام پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha