خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 4786
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۸
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان:

۳۵ هزار سبد کالا ویژه محرومان در سیستان و بلوچستان توزیع می شود 

۳۵ هزار سبد کالا ویژه محرومان در سیستان و بلوچستان توزیع می شود 
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ۳۵ هزار سبد کالا در ادامه رزمایش کمک مومنانه طی سه مرحله در این استان توزیع می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس ، سرهنگ علی اکبر جعفری ، اظهار داشت: در ادامه رزمایش مومنانه ۳۵ هزار سبد کالا برای توزیع پیش بینی شده است که طی سه مرحله در سطح استان سیستان و بلوچستان توزیع می‌شود.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ارزش هر سبد کالا را ۳۰۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: مرحله اول توزیع سبدهای کالا در بازه زمانی عید قربان تا غدیر به تعداد ۱۴ هزار سبد کالا انجام شد.

 

وی با اشاره به اینکه طی این مدت ۱۰۰ هزار پرس بسته غذایی نیز در سیستان و بلوچستان توزیع شده است، ادامه داد: این بسته‌ها با همکاری یک هزار و ۸۴۱ پایگاه مقاومت بسیج استان و همچنین خیران تهیه شده است.

 

سرهنگ جعفری گفت: مرحله دوم رزمایش در دهه اول محرم و مرحله سوم نیز دهه آخر صفر اجرا می‌شود که همراه با تهیه کیف، کفش و البسه مدرسه است.

 

وی از اهدای ۱۵۰ سری جهیزیه هدیه رهبر معظم انقلاب به نو عروسان ۱۱ شهرستان استان سیستان و بلوچستان خبر داد و تصریح کرد: تا کنون جوانان ۵ شهرستان استان جهیزیه‌های خود را دریافت کرده‌اند.

 

 

اتمام پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی